موج
کدخبر : ۳۴۴۰۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344001

معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل حمایت از فعالیت هنری استان ها حدود 12 میلیارد تومان بودجه پیش بینی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت درباره حمایت از فعالیت های هنری در استان ها گفت: معاونت امور هنری در ادامه حمایت‌های سال های گذشته، سال جاری نیز حمایت هایی را از فعالیت های هنری در استان ها خواهد داشت و امسال بر اساس تفاهم نامه با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه ها و طرح های هنری در استان ها حمایت می کند ک.

میزان این حمایت حدود 12 میلیارد تومان پیش بینی شده است. این حمایت های براساس طرح های پیشنهادی ادارات کل تخصصی معاونت امور هنری و تصویب در شورای برنامه ریزی و حمایت ها در معاونت هنری انجام می شود. تفاهم نامه معاونت امور هنری با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها مبتنی بر تفاهم نامه ای است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری ها داشته است.

قبادی در ادامه گفت: بر اساس برنامه های سال جاری معاونت امور هنری نزدیک به 12 میلیارد تومان از طرح ها و برنامه های هنری استان ها در زمینه هنرهای نمایشی، موسیقی، آموزش هنر و هنرستان های هنرهای زیبا، هنرهای تجسمی و مد و لباس  حمایت خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها