موج
کدخبر : ۳۴۳۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343485

با حکم مرتضی میرباقری چند انتصاب جدید در معاونت سیما صدا و سیمای جمهوری اسلامی صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج ، مرتضی میرباقری معاون سیما در حکمی حسین کرمی را به سمت نایب رئیس «شورای اندیشه ورزی بیانیه گام دوم انقلاب معاونت سیما» منصوب کرد.

در حکم دکتر مرتضی میرباقری خطاب به کرمی آمده است؛ «نظر به ضرورت تحقق منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب با توجه به تخصص و سابقه جنابعالی در حوزه‌های اندیشه ورزی، به عنوان «نایب رئیس شورای اندیشه ورزی بیانیه گام دوم انقلاب معاونت سیما» منصوب می‌شوید.

در این حکم همچنین بر بهره گیری از تمام ظرفیت‌های کشور در سطوح اندیشه ورزی، طراحی، برنامه ریزی و عملیات برای تحقق چشم انداز تمدن اسلامی پیش رو تاکید شده است.

گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس برنامه تدوین شده سیما در رسانه و جامعه، هم اندیشی به منظور ارتقای تولیدات معاونت در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب بر اساس برنامه ابلاغی با بهره مندی حداکثری از ظرفیت‌های فکری و حرفه‌ای داخل و خارج سازمان، تعیین اولویت‌های محتوای مورد تاکید بیانیه گام دوم انقلاب متناسب با ماموریت شبکه‌ها در بازه‌های کوتاه و میان مدت و بررسی نوبه‌ای تحقق نقشه راه گفتمان سازی بیانیه گام دوم از جمله وظایف این شورا بوده که در حکم معاون سیما بر آن تاکید شده است.

انتصاب دبیر و شورای اندیشه ورزی بیانیه گام دوم انقلاب

میرباقری همچنین آقایان مجید زین العابدین، محمدرضا جعفری جلوه، علی فروغی، مسعود معینی پور، سلیم غفوری، محسن یزدی، حسن ملکی، جواد مرادی، شهرام فرزین فر، جواد رمضان نژاد و جلال غفاری را به عنوان اعضا و کوروش مفاخری را به عنوان دبیر این شورا منصوب کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها