موج
کدخبر : ۳۴۳۰۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343091

نمایش جوادیه (بیست متری) طی دو نوبت برای اجرا به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایش جوادیه (بیست متری) به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی روزهای چهارم تا ششم شهریور ماه طی دو نوبت میزبان مخاطبان است.

طبق برنامه ریزی انجام گرفته این نمایش  روزهای سه شنبه چهارم، چهارشنبه پنجم و پنجشنبه ششم شهریور ماه ساعت های 18 و 19:45 به صحنه می رود.

نمایش «جوادیه (بیست متری)» به نویسندگی کهبدتاراج و کارگردانی رضا بهرامی از روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته است.

در این اثر نمایشی آرش فلاحت پیشه، آیه کیانپور، امیرعدل پرور و هومن بنایی به عنوان بازیگر حضور دارند. این در حالی است که روح الله زندی فرد ( مجری طرح)، رضا خضرایی ( طراح نور)، کهبدتاراج ( طراح لباس)، محسن نجفی (مدیراجرایی)، بهار خالقی (دستیار کارگردان)، امیرحسین جلالی (مدیر صحنه )،  امیرقالیچی (روابط عمومی)، رضا جاویدی (عکاس)، عرفان پور محمدی (انتخاب موسیقی) و امید علیزاده (طراح پوستر، بروشور و ساخت تیزر) دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می دهند.

نمایش «جوادیه (بیست متری)» ازجمله آثاری است که نویسنده، کارگردان و گروه اجرایی کوشیده اند تا در یک بستر نمایشی واکاوی و بررسی از احوالات انسان های مختلف امروز را با تفکرات متفاوت پیش روی مخاطبان قرار دهند. این تئاتر قصه چهارنفر از بچه محل های جوادیه تهران است که در دهه شصت هرکدام زندگی خود را داشته اند. آنها اکنون مرده اند اما به محله خود می آیند و خاطرات محله و زندگی خود را در گذشته روایت می کنند.

*اتمام کار کاروان تعزیه پردیس تئاتر تهران

اجرای پایانی ویژه برنامه کاروان تعزیه کاری از قرارگاه جهادی پردیس تئاتر تهران ویژه برنامه ماه محرم که در سطح شهر تهران در این شب ها به صورت کاروان در حرکت برای مردم اجرای برنامه داشته، شب گذشته به کار خود پایان داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها