موج
کدخبر : ۳۴۱۱۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341167

از 23مردادماه،

چشم آبی»، «آرداک»، «ایوب» و «سیندرلا» در هفته سوم نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران اکران می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، در سومین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «چشم آبی» به کارگردانی  امیرمسعود سهیلی ، «آرداک» ساخته اسماعیل منصف ، «ایوب» به کارگردانی امین قوامی ، «سیندرلا» ساخته مهدی آقاجانی ، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های قرار دارد و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها