موج
کدخبر : ۳۳۷۱۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337132

سری جدید فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک با بسیاری از عوامل سابق خود و با تامین بودجه سنگین در ایام کرونا در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ورایتی، این هفته تولید فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک:قلمرو» محصول جدید یونیورسال پیکچرز از سرگرفته شده و این استودیو گزارش تعویق تولید این پروژه به خاطر تست مثبت کرونای چند تن از اعضای سازنده فیلم را تکذیب کرد.

سخنگوی کمپانی یونیورسال اعلام کرد: هر گزارشی که اعلام می‌کند تولید فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک به تعویق افتاده است به طور قاطع غلط است. این پروژه روز پنجم فیلمبرداری خود را در ایام کرونا پشت سر می‌گذارد و ما از این که دوباره جلوی دوربین چنین پروژه عظیمی می‌رویم بسیار هیجان زده هستیم.

تعدادی از رسانه‌های انگلیسی روز جمعه گزارش داده بودند که بعد از آغاز تولید این فیلم سینمایی در تاریخ ۶ ژوئیه در استودیو پاین‌وود، تست ابتلای چندین نفر از عوامل این پروژه به بیماری کرونا مثبت اعلام شده است.

مراحل پیش تولید این پروژه که بودجه سنگینی دارد در ماه مارس با شیوع جهانی ویروس کرونا متوقف شده بود. زمانی که تولید این فیلم متوقف شد ۴ هفته به آغاز فیلمبرداری که گفته می‌شود ۲۰ هفته به طول می‌انجامد باقی مانده بود. در اوایل ماه ژوئن ورایتی اعلام کرد که یونیورسال اقدامات امنیتی جدیدی را در این استودیو برای جلوگیری از شیوع کرونا در نظر گرفته است. به گفته برخی منابع هزینه این امکانات در محدوده ۵ میلیون دلار برآورد شده است.

فیلم سینمایی «دنیای ژوارسیک:قلمرو» ششمین فیلم از این مجموعه سینمایی ۲۷ ساله است که کریس پرت در آن به بازی می‌پردازد. لورا درن، جف گلدبلوم، جاستیس اسمیث و سم نیل دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند. کالین ترورو که کارگردانی نسخه دیگر این فیلم در سال ۲۰۱۸ به نام «سقوط پادشاهی» را کارگردانی کرده بود، ساخت این پروژه را هم بر عهده دارد.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) تنظیم شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها