موج
کدخبر : ۳۳۶۵۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336593

مستند جمعه تعطیل نیست در مرحله نهایی تدوین و صداگذاری قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، مستند جمعه تعطیل نیست به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی و نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی میرحاجی به مرحله صداگذاری رسید.

این مستند ۲۰ دقیقه ای که به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی و نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی میرحاجی تولید شده، پس از مرحله تدوین به صدا گذاری رسیده است.

در مستند «جمعه تعطیل نیست» به تعطیلی نماز جمعه در کشور اشاره شده است که در کشور ما دارای جایگاه بسیار مهمی بود. اما این تعطیلی موجب از بین رفتن رسالت واقعی ائمه جمعه و این رکن معنویت زا نشد چراکه در همین ایام متولیان امر ائمه جمعه و ساختار ستاد نماز جمعه دوشادوش مردم، کادر درمان و پزشکی مشغول خدمت رسانی به مردم بودند.

در خلاصه این مستند آمده است: «معنویت هر لحظه می تواند به شان مختلف خودش ظهور کند و در دوره ای که ما سخن معنوی را کمتر در جهان می شنویم، می بینیم که ارگان ها و نهادهایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده اند و کار می کنند که در کنار مردم هستند.»

از دیگر عوامل این اثر می توان به تدوین: مجتبی حسن زاده، صداگذار: علی دولت آبادی، اصلاح رنگ و نور: علیرضا ترابی، انتخاب موسیقی: مصطفی دشتی زاده، گرافیک: ویدا سبزعلی، جمع آوری آرشیو: عقیل بهرامی، طراح پوستر: مهدی حسین زاده، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: سیدمحمدصادق سیادت و هماهنگی و امور سازمان: مسعود ابراهیمی اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها