موج
کدخبر : ۳۲۶۱۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326165

سری دوم مسابقه تلویزیونی «میدون» از این هفته (فردا 28 فروردین) بدون تماشاگر روانه آنتن شبکه سه سیما می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت کسب و کار «میدون» در سری دوم خود پنجشنبه و جمعه شب های هر هفته بعد از خبر ساعت 22 شبکه سه سیما، مهمان نگاه های علاقه مندان می شود.

این مسابقه تلویزیونی که محوریت «جهش تولید» را در فصل دوم تولید خود دنبال می کند، کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی است. سری دوم این برنامه تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن تمهیدات بهداشتی ضبط و پخش می شود.

مصطفی خلیلی درباره سامانه زنجیره ای سوپرمارکت، محمد شریفی درباره آموزش از راه دور و محمد ماسوری درباره تولید محتوای صوتی و تصویری در نخستین برنامه از فصل دوم این مسابقه طرح های خود را مطرح می کنند.

همچنین در دومین برنامه از سری جدید مسابقه میدون  که جمعه 29 فروردین از ساعت 22:30 پخش خواهد شد، مهدی قمری درباره سامانه پسماند، سید امیر بهادر سیفی درباره ماشین آلات فرآوری خشکبار و محمد نزل آبادی درباره خطوط هوشمند تلفن طرح های کسب و کار خود را ارائه می دهند.

مینا مهرنوش، علیرضا نبی ، علیرضا یونچی، پرویز کرمی و امیرحسین اسدی گروه داوران سری جدید مسابقه تلویزیونی «میدون» را تشکیل می دهند. 

مسابقه «میدون» در فضای مجازی (تلگرام، اینستاگرام، بله، روبیکا و روبینو) نیز با شناسه @meidountv با مخاطبان خود در ارتباط است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها