موج
کدخبر : ۳۲۱۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321970

برنامه کارساز از شنبه ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۱ در ۱۰ قسمت از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۹ صبح بازپخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  برنامه کارساز  به کارگردانی مشترک احسان عمادی و امین کفاش زاده یک مستندمسابقه است که با موضوع کارآفرینی و کسب‌ و کارهای نوآفرین در استودیو نوبین ساخته شده است.

این مسابقه که شرکت کنندگان آن از بین دانشجویان و کارآفرینان انتخاب شده اند، اردیبهشت تا تیر ماه سالجاری تولید شده است.

«کارساز» مثل دیگر تجربه های تلویزیونی صرفا به ارائه ایده از سوی ایده‌پردازان یا مالکان کسب‌وکار خلاصه نمی شود و پس از دو قسمت ابتدایی با همین موضوع، در قسمتهای بعدی هم این ایده‌ها به مرحله تولید می رسند و هم توسط داوران مسابقه ارزیابی خواهند شد.

شرکت کنندگان از بین ۲۰ گروه انتخاب شده اند و ۶ گروه منتخب با راهنمایی مربیان، به شکل متمرکز روی ارائه طرح یا ایده اولیه خود کار می‌کنند تا درنهایت از بین‌شان سه گروه انتخاب شوند. از این مرحله به بعد، برنامه از فضای استودیویی خارج می‌شود و شاهد تلاش شرکت کنندگان برای به ثمر رسیدن ایده هایشان خواهیم بود.

فرزین فردیس، محسن باستانی و علی اصغر سعدآبادی سه مربی تحصیل‌کرده و باتجربه در حوزه کسب‌وکارهای نوآفرین هستند که داوری این مسابقه را برعهده دارند.

«کارساز» تولید جدید استودیو نوبین از شنبه ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۱ در ۱۰ قسمت از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۹ صبح بازپخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها