موج
کدخبر : ۳۱۹۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319975

سریال محبوب و خاطره انگیز «خانه به دوش» نیز هر روز ساعت ۱۷ و «خندوانه» هر روز ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک پخش می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی شبکه نمایش اعلام کرد: شبکه نمایش با توجه به تعطیلات اعلام شده اخیر مدارس و دانشگاه ها، به‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا  در کشور، کنداکتور خود را براساس همین شرایط و نیاز مخاطبان تغییر داده است.

بر این اساس از امروز، سه شنبه ۶ اسفند ماه، فیلم های سینمایی و تله فیلم های ایرانی در ساعت ۱۳ با رویکرد سرگرم کننده و شاد پخش خواهد شد. این فیلم ها به ترتیب تا جمعه ۹ اسفند ماه، فیلم های «دو ماجرای یک ازدواج»، «ساعت یک نیمه شب»، «ستاره شرق» و «قلقلک» هستند.

باکس فیلم های ساعت ۱۵ از تکرار فیلم های کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم هایی دیگر تغییر پیدا کرده است که به ترتیب تا جمعه ۹ اسفندماه، «زودیاک چینی»، «ما یک باغ وحش خریدیم»، «من دیوید هستم» و «مینوس» پخش می شوند.

فیلم های سینمایی دنباله دار «کمپانی ۱»، «کمپانی ۲»، «کمپانی ۳» و «دکتر دولیتل ۱» در سری فیلم های سرگرم کننده باکس ساعت ۱۹ سه شنبه تا جمعه قرار گرفته اند.

باکس ساعت ۲۳ نیز طبق روال قبل به پخش فیلم اختصاص دارد که فیلم های «ضد گلوله»، «برادران باد»، «خجالت نکش» و «گلادیاتور» تا جمعه شب در جدول پخش این باکس  شبکه قرار گرفته اند.

جدول پخش هفته های آتی، که طبق همین روند تنظیم خواهد شد، در خبرهای بعدی از طریق روابط عمومی شبکه اطلاع رسانی خواهد شد.

* کرونا عطاران و رامبد جوان را به شبکه یک آورد

جدول پخش شبکه یک نیز در این روزها تغییر کرده و قرار است هر روز صبح ساعت ۹:۳۰ یک فیلم سینمایی طنز پخش شود.

سریال محبوب و خاطره انگیز «خانه به دوش» نیز هر روز ساعت ۱۷ و «خندوانه» هر روز ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک پخش می شوند. مسابقه «سبقت» نیز  هر شب ساعت ۲۳:۱۵ روانه آنتن خواهد شد.

برنامه های صبح بخیر ایران، سیمای خانواده، آفتاب شرقی و جشنواره کارآفرینی و بخش های اخبار همچنان در باکس ثابت خود ادامه خواهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها