موج
کدخبر : ۳۱۸۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318277

جشنواره موسیقی فجر؛

کنسرت محسن ابراهیم زاده در جریان برپایی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر و با حضور تیم ملی کشتی آزاد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری موج، کنسرت محسن ابراهیم زاده شامگاه شنبه ۲۶ بهمن ماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران و در جریان برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد.

محسن ابراهیم زاده، کنسرتش را با آهنگ مگه داریم این همه عاشق و معشوق آغاز کرد و به روی صحنه آمد. وی پس از اتمام قطعه اول، گفت: امیدوارم همان محسنی باشم که همه در سالن انتظارش را دارید. 

وی که صدایش کمی خش‌دار و بی‌کیفیت بود، افزود: دیشب به صدایم فشار آوردم و به همین دلیل اینطور است اما اگر کمی بخوانم گرم می‌شوم. از رهبر ارکستر و نوازنده گیتار ارکسترم، رضا لمعانی تشکر می‌کنم.

سپس قطعات بوی باران، گل پونه و من و تو را اجرا کرد.

ابراهیم زاده پس از اجرای قطعه من و تو از مردم اجازه گرفت تا با آنها شوخی کند و از حضاری که به زور آمده بودند خواست سالن را ترک کنند. سپس قطعات شبگرد، بیقرار را اجرا کرد.

وی در ادامه سالن را ترک کرد و از نوازندگان ارکستر خواست تا برای مردم تک نوازی اجرا کنند.

قطعات بعدی علاقه محسوس و عاشق شدم بود. این خواننده جوان در ادامه به شوخی با هدیه روز مادر و تفاوت آن با هدیه روز پدر که معمولا جوراب است، شوخی کرد.

سپس اعلام کرد که تیم ملی کشتی آزاد ایران در سالن حضور دارند و اسامی آنها را نام برد و آنها هن مورد تشویق قرار گرفتند. عباس حاج‌کناری مربی تیم ملی کشتی آزاد، علیرضا کریمی قهرمان جهان، رضا عصری قهرمان جهان و محمدحسین محمدی از اعضای حاضر تیم ملی در سالن بودند.

مرور خاطرات قطعه بعدی بود که اجرا شد و قطعه دونه دونه را پس درخواست‌های مکرر حاضران در سالن خواند.

ابراهیم زاده برخی اشعار ترانه‌هایش را به سلیقه خودش تغییر می‌داد و در این مورد گفت: آهنگی که اینجا گوش می‌ دهید باید با آن چیزی که در ماشین یا منزل گوش می‌دهید تفاوت کند به همین دلیل قطعات را با تغییراتی اجرا می‌کنیم.

وی در ادامه اعلام کرد قصد دارد عاشقانه‌ترین آهنگ را اجرا کند و افزود: همه ما داغ جدایی را تجربه کردیم و دوست دارم با صداهای یکدست این آهنگ را به کسانی که آسمانی شدند تقدیم کنیم.

کنسرت محسن ابراهیم زاده با اجرای دو قطعه دیگر از این هنرمند به پایان رسید. وی همچنین در سانس دوم سالن میلاد نیز روی صحنه رفت.

یکی از نکات جالب توجه در سالن میلاد این بود که تعدادی صندلی خالی در سالن به چشم می‌خورد و این موضوع برخلاف آخرین کنسرت محسن ابراهیم زاده در مرداد ماه بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها