موج
کدخبر : ۳۱۷۲۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317278

در نشست خبری من می‌ترسم عنوان شد:

بهنام بهزادی در نشست خبری فیلم من می ترسم گفت: دلم می تپد که با بازیگرهای جدید کار کنم و عمیقا معتقدم سینمای ایران به چهره های جدید نیاز دارد.

 

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، نشست خبری فیلم سینمایی من می‌ترسم با حضور بهنام بهزادی کارگردان و تهیه کننده، امین جعفری مدیر فیلمبرداری، آیدین ظریف طراح صحنه، ستاره پسیانی ، پوریا رحیمی سام، مجید جعفری و یگانه رفتاری بازیگران در پردیس ملت برگزار شد.

بهزادی درباره معرفی یک چهره جدید بازیگری در فیلم هایش توضیح داد: فکر می کنم سینمای ایران عمیقا به چهره های جدید نیاز دارد و الان اگر توجه کنید بازیگران حرفه ای ما پشت سرهم سرکار هستند. دلم می تپد که با بازیگرهای جدید کار کنم البته از مزایای بازیگران حرفه ای نمی توان گذشت اما وقتی حضور دارند مطالبات شان نیز متفاوت است چرا که در خیلی عناصر پشت صحنه و تولید نقش دارند اما من این شانس داشتم که با آدم های جدید کار کنم تا تر و تازگی به سینما بازگردد.

امین جعفری درباره فیلمبرداری کار و تعامل با کارگردان گفت: دومین تجربه من با بهنام بهزادی بود و کمابیش با نگاهش آشنا بودم. درخواست داشت از دو ماه قبل از فیلمبرداری در لوکیشن دیدن، تست گریم و دورخوانی ها حضور داشته باشم که خیلی به فهم از کار کمک کرد که به زبانی که بهزادی نیاز داشت رسیدیم. 

وی افزود: فیلمبرداری کار ممکن است ساده به نظر بیاید اما پیچیدگی خاصی دارد که خیلی حرکت های دوربین احساس نشود و بازیگران سرجای خود باشند.

آیدین ظریف درباره طراحی صحنه این فیلم و تعامل با کارگردان گفت: واقعیت این است که تلاش کردیم به زبانی مشترک برسیم و قبل از کلید زدن، عمده فیلم را انگار که دیده باشیم، می دانستیم باید چه کنیم. برای من تجربه جذابی بود و آنقدری که فیلمبرداری سخت بود طراحی صحنه و لباس برای من سخت نبود. 

وی درباره این موضوع تصریح کرد: به این دلیل گفتم کارم آسانتر از فیلمبرداری بود چون وقتی تکلیفم روشن است و می دانستم چه می خواهم، برای آن تلاش کردم.

ستاره پسیانی در پاسخ به سوالی درباره دوری از تئاتر و وسواس در انتخاب نقش های سینمایی گفت: اصولا همچنان تئاتر را بیشتر دوست دارم اما مدتی است تصمیم گرفتم سینما را بیشتر تجربه کنم و در آن ریسک داشته باشم. در انتخاب هایم مشکلی ندارم که وسواس به خرج دهم به همین دلیل دوست دارم در فیلم های تجاری و مستقل توامان کار کنم و امسال سه فیلم با نقش های متفاوت داشتم.

بهزادی درباره استفاده از شاکردوست پس از نقش مهم در شبی که ماه کامل شد، گفت: این فیلم قبل از شبی که ماه کامل شد ساخته شد. الناز شاکردوست پتانسیل های خوبی داشت و خیلی با رغبت او را انتخاب کردم و چون خودش دوست دارد در نقش های متفاوت حضور داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها