موج
کدخبر : ۳۱۴۰۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314029

هوشیار فقیهی در گفتگو با خبرگزاری موج:

هوشیار فقیهی معاون اقتصادی اتاق اصناف ایران ضمن اشاره به تاثیر فرزندان هر جامعه در آینده یک کشور فعالیت‌های انجام شده در حوزه اسباب بازی را مطلوب و نشان‌دهنده آینده‌ای روشن در این حوزه دانست.

هوشیار فقیهی معاون اقتصادی اتاق اصناف ایران که ضمن بازدید از پنجمین جشنواره اسباب بازی، بیانیه حمایت از واردکنندگان و تولیدکنندگان اسباب بازی را هم امضا کرد، به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج گفت: در درجه اول این یک واقعیت انکارناپذیر است که اگر بخواهیم هر کشوری در مسیر توسعه قرار بگیرد، باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که فرزندان آن مملکت هستند که آینده کشورشان را می‌سازند.

وی ادامه داد: یکی از مسائل و ابزارهای مهمی که می‌تواند فرزندی را تحویل جامعه دهد که توسعه محور باشد، بحث اسباب بازی است که خوشبختانه اتحادیه خرازی ما در حوزه ای قرار گرفته که با وجود اندیشمندانی که در این حوزه حضور دارند و فعالیت‌های ویژه‌ای که انجام می‌دهند، امیدواریم تولید کشور به سمتی برود که بچه‌های خلاق، نوآور و توسعه محور را تحویل جامعه بدهد.

هوشیار فقیهی اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌هایی که در اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران به صورت اختصاصی در حوزه  اسباب بازی انجام می‌شود، خیلی باید امیدوار بود، ولی این بدان معنا نیست که از یک یا دو روز دیگر شاهد رخ دادن اتفاقات خاصی هستیم.

وی با اشاره به اینکه کشورهای توسعه یافته یک فرآیند پانصد ساله را طی کرده‌اند تا به نتایج مطلوب رسیده‌اند، گفت: ما امیدواریم بتوانیم این فرآیند توسعه را خیلی فشرده‌تر و سریع‌تر  طی کنیم. امروزه ما در ابتدای راه هستیم، اما با فعالیت‌هایی که صورت گرفته، خیلی امیدوارم که در نهایت به سرانجام خوبی برسد. 

معاون اقتصادی اتاق اصناف ایران در پایان تاکید کرد: اتاق اصناف ایران هم با توجه به اهمیت آینده سازان مملکت، با تمام توان در خدمت اتحادیه و به طور اخص کارگروه اسباب بازی است تا بتوانند برنامه‌های توسعه‌ای خود را به ورطه عمل برسانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها