موج

شهام کرمی در گفتگو با خبرگزاری موج عنوان کرد:

مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعطیلی کلیه تئاترهای کشور تا روز یکشنبه پانزده دی ماه خیر داد.

شهرام کرمی مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار تئاتر خبرگزاری موج، در مورد تغییر برنامه های اجرای تئاتر به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: با توجه به اینکه سردار سلیمانی یک قهرمان ملی و محبوب همه اقشار کشور بوده و نه تنها یک گروه و قشر خاص و با توجه به اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری، کلیه اجراهای تئاتر در سطح کشور تا روز یکشنبه، پانزدهم دی ماه، تعطیل خواهد بود.

وی در مورد امکان جبران این تعطیلی برای گروه های نمایشی گفت: به دلیل اینکه برنامه های اجرای نمایش ها به صورت دوره ای تنظیم می شود متاسفانه ما امکان چنین کاری را نداریم مگر در مواردی که با هماهنگی های سالن ها و گروه های ذینفع اقدامی صورت بگیرد.

کرمی در پاسخ به اینکه آیا تقارن چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی بر برنامه های جشنواره تئاتر فجر هم تاثیر گذار خواهد بود گفت: با توجه به فاصله یک ماهه از این حادثه ناگوار تصمیمی مبنی بر تغییر برنامه های جشنواره بین المللی تئاتر فجر نداریم ولی در این سه روز عزاداری عمومی مانند دیگر آحاد کشور در سوگواری خواهیم بود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها