روز دوشنبه ۲۱ مرداد ماه ساعت ۱۹ بازیگران و عوامل فیلم مردی بدون سایه در پردیس سینمایی کوروش به تماشای این فیلم خواهند نشست.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی مردی بدون سایه  به کارگردانی علیرضا رئیسیان  روز دوشنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۹ با حضور تعدادی از بازیگران اصلی فیلم و مهمانان مطرح سینمای ایران برگزار خواهد شد.

اکران عمومی تازه‌ترین ساخته علیرضا رئیسیان که قرار بود از چهارشنبه هفته گذشته به سرگروهی سینما فرهنگ صورت گیرد به علت به کف فروش نرسیدن فیلم پیشین این گروه یک هفته به تعویق افتاد تا این درام اجتماعی از چهارشنبه این هفته برابر با ۲۳ مرداد در سینماهای سراسر کشور به نمایش در آید.

روز دوشنبه ۲۱ مرداد ماه ساعت ۱۹ بازیگران و عوامل این اثر سینمایی در پردیس سینمایی کوروش به تماشای این فیلم خواهند نشست.

همزمان با اعلام این خبر از پوستر ویژه اکران رونمایی شد. این پوستر مانند سایر پوسترهای «مردی بدون سایه» توسط عرفان به‌کار طراحی شده است.

«مردی بدون سایه» که تولیدی مشترک بین کشورهای ایران و اسپانیا است جدیدترین تجربه کارگردانی علیرضا رئیسیان و سومین فیلم از سه‌گانه عاشقانه او پس از چهل سالگی و دوران عاشقی است و بازیگرانی همچون لیلا حاتمی ، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به آفرید غفاریان در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.