موج
کدخبر : ۲۸۷۵۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-287595

شهاب شادابی در خبرگزاری موج خبر داد:

شهاب شادابی بازیگر سریال بوی باران با حضورش در خبرگزاری موج از احتمال ادامه تصویربرداری این سریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار رادیو تلویزیون خبرگزاری موج، شهاب شادابی بازیگر سریال بوی باران در مورد پایان تصویربرداری این مجموعه گفت: مطمئنم که چند روز پیش سکانس پایانی این مجموعه تلویزیونی تصویربرداری شد؛ ولی هنوز مراحل پس از تولید یعنی تدوین، اصلاح رنگ، صداگذاری و ... آن ادامه دارد.

وی افزود: من هم در حالت آماده به کار (استندبای) به سر می برم؛ چرا که ظاهرا، قرار شده که نقش سهیل در داستان مقداری پررنگ تر شود و سازمان خواسته که دو قسمت دیگر اضافه شود. البته هنوز این مساله قطعی نشده و اقای تخت کشیان (تهیه کننده) دو روز پیش جلسه ای در سازمان داشته اند اما همه چیز به چهارشنبه این هفته موکول شده است.

شادابی تصریح کرد: جدای از این مورد که نیاز به حفظ تداوم (راکورد) گریم من دارد، به دلیل پاره ای از اصلاحات برای صداگذاری و بازخوانی برخی گفتگوها (دیالوگ ها) هم در آماده باش به سر می برم.

این بازیگر در مورد مدت زمان همکاری اش با این مجموعه تلویزیونی گفت: مدت همکاری من با فرارسیدن مردادماه به دوسال می رسد. در تعداد جلسات فیلمبرداری زیادی حضور یافته ام که شاید بالغ بر 300 جلسه شود. در چند ماه ابتدایی کار و پیش از اینکه بازیگرانی همچون رویا نونهالی و رضا کیانیان در پروژه حضور پیدا کنند و من به همراه نرگس محمدی مشغول ضبط سکانس های مربوطه بودیم. بعد از آن و با فرارسیدن زمستان، کمی کار من سبک تر شد گرچه حجم کارم در طی این دو سال پراکنده بود.

با کارگردان ضعیف کار نمی کنم

وی تاکید کرد: در این مدت نمی توانستم در کار دیگری حضور پیدا کنم؛ چرا که در گریمم نکاتی مانند تراشیدن مو و ... وجود دارد و متفاوت بود. به عنوان مثال کیومرث پوراحمد برای حضور در فیلم سینمایی تیغ و ترمه از من دعوت کرد که نتوانستم در آن حضور پیدا کنم. بعد از آن هم به یک فیلم سینمایی رفتم که در یک شهرستانی در حال ضبط بود که به دلیل ضعف بسیار کار، ترجیح دادم که با یک بداخلاقی و ترک کار در روز دوم همکاریم پایان پیدا کند، تا اینکه مردم یک کار خیلی ضعیف از من ببینند.

شهاب شادابی با بیان اینکه تجربه کار کردن با کارگردانان خیلی ضعیف بسیاری را دارم، گفت: پیش از این تمرکز و اصرارم بر فیلمنامه خوب بود اما در حال حاضر اینگونه فکر نمی کنم و اگر کارگردان خوبی باشد، بدترین فیلمنامه ها را هم بازی می کنم. به قول یک کارگردان فرانسوی که می گوید ما فیلم بد و خوب نداریم بلکه کارگردان بد یا خوب داریم و من هم این نکته را حس کرده ام.

باید دینم را به تلویزیون مملکتم ادا کنم

وی در مورد فعالیت بعدی اش پس از به پایان رسیدن تولید سریال بوی باران گفت: تمام سعیم را خواهم کرد که پروژه بعدیم سریال نباشد و در یک فیلم سینمایی حضور پیدا کنم.

این بازیگر افزود: بر خلاف برخی از همکاران عزیم را می بینید که می گویند که ما دیگر سریال بازی نمی کنیم و به نوعی خود را رفیعتر از صدا و سیما می بینند، به عنوان یک ایرانی معتقدم که همیشه باید دینم را به مملکتم و تلویزیونم ادا کنم.

شهاب شادابی تصریح کرد: من بازیگری م را از تئاتر شروع کردم، در پیام بازرگانی هم بازی کرده ام، بعد در سریالها از نقش بسیار فرعی شروع کرده ام و نقش اصلی هم بازی کرده ام. امروز دوست دارم که سینما را هم تجربه کنم.

وی تاکید کرد: اگر فیلمنامه و کارگردان خوبی به من پیشنهاد شود حتما بازهم با تلویزیون همکاری خواهم داشت اما قطعا این مساله در یکی دو سال آینده نخواهد بود.

اگر می خواستم نقشی بخرم در کنار سلبریتی ها بازی می کردم نه در بیابان

این بازیگر در پاسخ به این سوال که چگونه این قدر مطمئن سخن می گویید آیا امکان انتخاب دارید و آیا شما هم با تکیه بر توان مالی می توانید نقشی در سینما برای خود بخرید، تصریح کرد: بله من امکان انتخاب دارم و واقعا پول برای خرید نقش نداده و نمی دهم. اتفاقا خیلی سعی کرده ام تا از این لیبل مبرا باشم چرا که با تئوجه به تمکن مالی که دارم، وقتی در پروژه ها حضور پیدا می کردم از این شایعات زیاد به گوشم می رسید و حتی از من در این مورد سوال هم می شد. جواب من این بود که اگر اهل خرید نقش بودم در یک نقطه دور در خراسان چه می کنم؟ در این لوکیشن های سخت و بد باید بازی کنم؟ آیا نمی توانستم پول نقشی را بدهم در کنار سوپر استارهایی همانند محمدرضا گلزار و مهناز افشار بازی کنم و دیده شوم؟ مگر این نقش چقدر خرج داشت؟!

شهاب شادابی افزود: بنابراین تنها می توانم بگویم واقعا طرز فکرم پیشرفت با این روشها نیست و به دنبال جایگاه هنری هستم نه شهرت و به همین دلیل برنامه ام این است که در دو سال آینده فعالیتم را بر سینما متمرکز کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    چرا نویسندگان فیلم های ایرانی یه نفر رو آنقدر بدبخت جلوه میدن، بابا جامعه نیاز به فیلم های شاد داره به اندازه کافی بدبختی داریم، اصلاً چه لزومی داشت که سهیل بمیره میتونستن سهیل رو تو کما بزارن تا قسمت های آخر به هوش بیاد، اینجوری من بیننده از فیلم زده میشم اصلاً انتظار چنین سکانسی نداشتم کلاً فیلم رو خراب کردن

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها