موج

نیما جاویدی در گفتگو با خبرگزاری موج:

کارگردان فیلم سینمایی سرخ پوست که در اکران عید فطر به نمایش در خواهد آمد گفت: در فروش فاکتورهای متعددی دخیلند و پیش بینی را بسیار سخت می کنند.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، فیلم سینمایی سرخ پوست یکی از آثار حاضر در نوبت اکران عید فطر امسال است. نیما جاویدی کارگردان این اثر  در مورد مقدمات اکران این فیلم به ما گفت: پخش این فیلم با فیلمیران است و تا آنجا که من به عنوان کارگردان در جریان هستم، این است که در تلاشیم تا آنچه که در بضاعت ما و در شان این فیلم است را در حوزه تبلیغات میدانی و سایر فضاها مانند فضای مجازی انجام دهیم.

وی افزود: تا این لحظه که حدود دو هفته به اکران باقی است در حوزه میدانی هنوز کاری انجام نداده ایم و صادقانه اگر بگویم برای من هم خیلی واضح نیست که قرار است چه اتفاقی بیفتد در فضای مجازی هم در حال آماده سازی محتوای مناسبی هستیم تا در طی روزهای آینده تبلیغات خود را شروع کنیم گرچه تاحدی من بر تیزرها نظارت دارم.

جاویدی اظهار داشت: به هر حال همانطور که می دانید، مقوله پخش از تولید جدا است؛ اما خوشبختانه تعامل خوبی با تیم پخش داشته ایم و اتفاقات رقم خورده، خیلی دور از نظر من نبوده است.

وی در مورد رضایتش از زمان اکران و پیش بینی اش از میزان فروش فیلمش گفت: به هر حال امیدوارم که نه تنها فیلم ما، بلکه همه فیلم های حاضر در پکیج اکران عید فطر، که فیلم های مهمی هم هستند، بتوانند تنور اکران را گرم کنند و در مجموع فروش خوبی داشته باشیم. گرچه میزان فروش خیلی قابل پیش بینی نیست، اما آنچه که از صمیم قلب می خواهم این است که با توجه به پتانسیل موجود به لحاظ زمانی و محتوایی، این فصل به یکی از فصل های موفق و پرفروش امسال سینما تبدیل شود.

کارگردان فیلم سرخ پوست در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید با توجه به اینکه گفته می شود ذائقه مردم به سمت فیلم های کمدی سوق پیدا کرده است، تجربه فیلم متری شیش و نیم برای فیلم شما هم تکرار شود گفت: راستش را بگویم که پیش بینی فروش برای خودم هم بسیار سخت است چرا که اینقدر فاکتورهای متنوعی در این مسئله دخیل هستند که هرچقدر دقت کنیم ممکن است باز هم  تعدادی را از قلم بیندازیم. به هر حال همانطور که می دانید آن فیلم هم یک فیلم جدی بود که با اقبال خیلی خوب مخاطب روبرو شد.

جاویدی گفت: من هم مثل شما واقعا کنجکاوم که ببینم برای سرخ پوست چه اتفاقی می افتد. خوشبختانه در جشنواره فجر از این فیلم از سوی مردم و منتقدین استقبال خوبی شد و با دو درصد اختلاف از نگاه تماشاگران فیلم دوم شد.

وی در مورد احساسش زمانی که مسعود فراستی به عنوان یکی از سخت گیرترین منتقدان سینمای ایران، فیلم سرخ پوست را بهترین فیلم جشنواره نامید گفت: برای من هم یک سوپرایز بود و با این اوصاف باید ببینیم که کار چگونه پیش می رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها