موج
کدخبر : ۲۷۶۹۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276939

یلم سینمایی «نبات» در گروه زندگی، بعد از فیلم «چهار انگشت» و فیلم «به دنیا آمدن» در گروه فرهنگ بعد از فیلم سینمایی «پیشونی سفید3» در 18 اردیبهشت اکران می‌شوند. همچنین فیلم «تولدت مبارک» به کارگردانی سمیه زارعی نژاد بعد از «زندانیها»ی ده‌نمکی به سرگروهی آزادی اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، در جلسه شورای عالی اکران درباره اکران فیلمهای سینمایی در ماه رمضان ، فیلم سینمایی نبات  در گروه زندگی، بعد از فیلم چهار انگشت  و فیلم به دنیا آمدن  در گروه فرهنگ بعد از فیلم سینمایی «پیشونی سفید3» در 18 اردیبهشت اکران می‌شوند. همچنین فیلم «تولدت مبارک» به کارگردانی سمیه زارعی نژاد بعد از زندانی‌ها ده‌نمکی به سرگروهی آزادی اکران خواهد شد.

از الان هم اکران «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی و شبی که ماه کامل شد  به کارگرانی نرگس آبیار برای عید فطر ثبت شده‌است.

اما فیلم «خانه دیگری» به کارگردانی بهنوش صادقی به سرگروهی سینما آستارا بعد از فیلم « متری شش و نیم » به کارگردانی سعید روستایی روی پرده می‌رود قرارداد فیلم سرخپوست  به کارگردانی نیما جاویدی هم بعد از «خانه دیگری» در این گروه سینمایی بسته شده است.

اکران «غلامرضا تختی» هم به سرگروهی استقلال به پایان رسید و فیلم «وکیل مدافع» به کارگردانی سلما بابایی جایگزین آن می‌شود. باغ کتاب هم سرگروهی فیلم «سامورایی در برلین» به کارگردانی مهدی نادری را بر عهده گرفت که تمام این فیلمها از روز چهارشنبه 18 اردیبهشت روی پرده سینما می‌روند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها