موج
کدخبر : ۲۷۲۳۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272322

نمایشگاه انفرادی نقاشی جوزپه سالواتوره باریلارو با عنوان هویت اشکال از تاریخ ۲۳ فرودین تا دوم اردیبهشت ماه در گالری ساربان برپاست.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایشگاه انفرادی نقاشی زینب پور اسکندریان با عنوان آنجای دیگر که از تاریخ ۱۶ فروردین‌ماه در گالری سایه افتتاح شده است، تا ۲۱ فروردین ادامه دارد. همچنین این گالری از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ فرودین میزبان نمایشگاه انفرادی چیدمان نسرین یوسفی با عنوان «خویشتن» است.

گالری سایه در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک ۲۱ واقع شده است. این گالری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱ الی ۲۰ و جمعه‌ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ امکان بازدید دارد.

نمایشگاه انفرادی نقاشی جوزپه سالواتوره باریلارو با عنوان هویت اشکال از تاریخ ۲۳ فرودین تا دوم اردیبهشت ماه در گالری ساربان برپاست.

گالری ساربان در خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش شهید یوسفی، پلاک ۱۳۰ واقع شده و هر روز (به غیر از سه‌شنبه‌ها) از ساعت ۱۶ الی ۲۰ امکان بازدید دارد.

همچنین نمایشگاه انفرادی نقاشی فریبا گرجیان با عنوان «منحنی فراموشی» از ۲۳ فرودین تا چهارم اردیبهشت ماه در گالری سیحون برگزار می‌شود.

این گالری در خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک ۱۱ واقع شده است و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ و جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ امکان بازدید دارد.

گالری شیرین نیز از تاریخ ۲۳ فرودین ماه تا چهارم اردیبهشت ماه میزبان دو نمایشگاه خواهد بود. بر این اساس نمایشگاه انفرادی فرح سلطانی با عنوان «بی‌شمار» و نمایشگاه گروهی با عنوان «نورچشمی‌های اتاق آئینه» نخستین نمایشگاه‌های سال ۹۸ این گالری محسوب می‌شوند.

این گالری در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ۱۳، پلاک ۵ واقع شده است. ساعت بازدید از این نمایشگاه نیز هر روز به غیر از دوشنبه‌ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ اعلام شده است.

گالری دنا نیز در نخستین ماه سال ۹۸، از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ فروردین ما میزبان دو نمایشگاه گروهی تصویرسازی آثار نگین احتسابیان، سارا افضلی، هاله پارسا زادگان، جمال رحمتی، هادی رحمتی، افسانه صانعی، نوروز عباسی و علی کیانی با عنوان «مرغ سحر» و نمایشگاه انفرادی عکس حسنا شهامی‌پور با عنوان «زمان بین پرانتز» است.

گالری دنا واقع در میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک۴ است و از ساعت ۱۶ الی ۲۰ امکان بازدید دارد.

گالری طراحان آزاد نیز از ۱۶ فروردین ماه میزبان نمایشگاه گروهی گرافیک است که تا ۲۸ فرودین ماه نیز ادامه دارد. در این نمایشگاه آثار مجتبی ادیبی، ابوسعید اسکندری، گلناز اسماعیلی، رضا باباجانی، پیمان پورحسین، مازیار پهلوان، بهراد جوانبخت، شهرزاد چنگلوایی، محمد خداشناس، هما دلورای، ایمان راد، ساناز سلطانی، رضا عابدینی، کسری عابدینی، محمدرضا عبدالعلی، وحید عرفانیان، علیرضا عسکری فر، علی عسلی، هومن علیزاده، مریم عنایتی، فرهاد فزونی، امیر علی قاسمی، آریا کسایی، سام کشمیری، مسعود مرگان، آرمین مهدوی، علی میرعظیمی، لیلا میری، امید نعم الحبیب، رامبد والا و … ارائه شده است.

همچنین نمایشگاه انفرادی نقاشی آزاده مدنی از ۳۰ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه در این گالری برپا خواهد بود.

گالری طراحان آزاد در میدان فاطمی، میدان گل‌ها، میدان سلماس، پلاک ۵ واقع شده است.

نمایشگاه انفرادی نقاشی شهین تابان‌فر با عنوان «موج» نیز ار ۲۳ فروردین تا ۳۰ فروردین در گالری آریا برگزار می‌شود.

گالری آریا، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه دکتر بهشتی، کوچه زرین، شماره ۱۰ واقع شده است. همچنین ساعات بازدید از این نمایشگاه از هر روز ۱۴ الی ۲۰ و جمعه‌ها ۱۶ تا ۲۰ اعلام شده است.

گالری اُ از ۲۳ فروردین ماه تا چهارم اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه انفرادی داریوش حسینی خواهد بود.

این گالری در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ واقع شده است. همچنین امکان بازدید از این نمایشگاه از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ و جمعه‌ها ۱۶ تا ۲۱ اعلام شده است.

نمایشگاه گروهی «جنگجو» از ۲۳ فروردین تا سوم اردیبهشت ماه در گالری والی برگزار است.

گالری والی در میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ واقع شده و ساعت بازدید نیز از هر روز (به غیر از شنبه‌ها) ۱۲ الی ۲۰ و جمعه‌ها ۱۶ الی ۲۰ اعلام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها