موج
کدخبر : ۲۶۷۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267982

​کریم لک زاده کارگردان آثار برگزیده ای چون قیچی و کله سرخ در نخستین تجربه سریال سازی، به سراغ کارگردانی یک مجموعه 10 قسمتی رفته است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این مجموعه، قرار است این سریال 10 قسمتی از ابتدای نوروز از طریق سرویس های وی او دی  برای نمایش در اختیار عموم قرار گیرد.

کریم لک زاده کارگردان جوان و شناخته شده عرصه فیلم کوتاه است که با جوایز متعدد و راهیابی به جشنواره های جهانی، مورد توجه اهالی سینما قرار گرفته است. او پس از چند تجربه موفق در ساخت فیلم کوتاه توانست فیلم های بلند قیچی و کله سرخ را برای نمایش در گروه هنر و تجربه بسازد و حالا در تاره ترین تجربه اش به سراغ ساخت سریالی 10 قسمتی برگرفته از داستان های هزار و یک شب رفته است.

هزار و ده شب نام این سریال 10 قسمتی است که فیلمنامه آن با محور افسانه های هزار و یک شب به نگارش درآمده و بازیگران تئاتر و نیز بازیگرانی که در تولیدات قبلی لک زاده او را همراهی کرده اند، در آن  ایفای نقش می کنند. 

مراحل تولید این سریال پس از دو ماه و نیم فیلمبرداری در مناطق  شمالی و پایتخت به پایان رسیده و در حال حاضر تیم تولید مراحل تدوین و فنی را پشت سر می گذارند.

هزار و ده شب  روایتی امروزی از داستان های هزار و یک شب است که نگاهی اجتماعی و گاها طنز را از دریچه دوربین لک زاده به نمایش می گذارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها