موج

محمدحسین لطیفی در گفت وگو با خبرگزاری موج:

محمد حسین لطیفی گفت: من اگر بخواهم بودجه سینمایی بگیرم به ساخت فیلمم می پردازم و به برنامه هفت نخواهم آمد.

محمدحسین لطیفی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، در مورد دستمزدش در برنامه هفت با توجه به رقمی که در گذشته بهروز افخمی آن را با کارگردانی یک فیلم سینمایی برای خود مقایسه کرده بود، گفت: من اگر بخواهم آن بودجه را در نظر بگیرم به ساخت فیلمم می پردازم و به برنامه هفت نخواهم آمد.

وی تاکید کرد: چون همیشه سر کار هستم نیازی ندارم که بودجه سینمایی را برای برنامه تلویزیونی هفت در نظر بگیرم.

محمد حسین لطیفی افزود: اساسا به برنامه هفت نگاه مادی ندارم و حتی فکر نمی کنم که  آقای افخمی هم چنین حرفی زده باشد. شاید از روی لج بازی این سخنان را گفته است چرا که قطعا برنامه هفت نمی تواند برای یک مجری چنین بودجه ای در نظر بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ترافیک برنامه های سینمایی در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر و رقابت تلویزیون با تلویزیون را مناسب می دانید گفت: این به تصمیم مدیریت سیما بر می گردد و قطعا اگر من به جای ایشان بودم به نحو دیگری عمل می کردم اما ایشان مخیرند به نحوی که دوست دارند تصمیم بگیرند.

لطیفی در مورد تدابیرش برای جلوگیری از تکراری شدن محتوای برنامه های موازی هم گفت: به هر حال هر مجری ویژگی خودش را دارد و هر کسی به نحوی عمل می کند و همین می تواند به اندازه کافی تنوع را ایجاد کند.

محمد حسین لطیفی در مورد اینکه چگونه به انجام امور مربوط به سریال و همینطور تماشای فیلم های جشنواره به طور همزمان رسیدگی می کرده گفت: من از صبح تا حدود ساعت سه و چهار بعد از ظهر سر سریال بودم که البته مشاور آن پروژه هستم. اما برای تماشای فیلم ها در محل جشنواره حضور داشتم و در پاسی از شب گذشته میزبان هنرمندان در برنامه هفت بودم.

شایان ذکر است که محمدحسین لطیفی نامی آشنا برای مخاطبان تلویزیون با آثار پرمخاطبی نظیر کت جادویی، صاحب‌دلان، وفا، پادری، سر دلبران و دودکش است که از اوایل دی ماه عنوان شد سریال مر قانون را با همکاری یک کارگردان دیگر به نام علیرضا نجف‌زاده برای برنامه های نوروزی شبکه سه به طور مشترک تولید خواهند کرد. به نظر می رسد که با توجه به پذیرش اجرای برنامه هفت در طول ایام جشنواره فیلم فجر و ادامه همکاری این کارگردان به عنوان مجری این برنامه سینمایی پس از جشنواره، وی رسما تا ۳۰ بهمن به عنوان کارگردان همراه سریال و در ادامه به عنوان مشاور ارشد پروژه سریال معرفی شد.

در این سریال در ایام نوروز ساعت ۲۰:۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد که هدایت هاشمی، مرجانه گلچین، مهران غفوریان ، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، مهشید ناصری، آتیه جاوید، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و ... از جمله بازیگران آن هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها