در حالی از قسمت اول سریال نهنگ آبی رونمایی شد که فریدون جیرانی حاضر به توضیحی در مورد صحت ماجرای پاپاراتزی نشد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، بعد از ظهر روز دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ از اولین قسمت سریال نهنگ آبی با حضور تنی چند از عوامل و اهالی رسانه رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم که در پردیس باغ کتاب برگزار شد، فریدون جیرانی بر روی سن آمده و گفت: من تنها خالق این اثر نیستم، بلکه خالق اصلی آن سعید ملکان، تهیه کننده این اثر است که فراتر از یک تهیه کننده و سینمای ایران است.

وی توضیح داد: البته آقای ملکان به دلیل اینکه سر میز میکس قسمت دوم سریال حضور دارد در این مراسم شرکت نکرده است.

جیرانی در ادامه افزود: من از سرمایه گذاران  این اثر یعنی هنر اول و وی او دی فیلیمو  و بازیگران هم ممنونم.

رونمایی از قسمت اول سریال نهنگ آبی

سپس این کارگردان با دعوت از بازیگران از بین عوامل حاضر در سالن، حسین یاری ، مصطفی زمانی ، مجید مظفری ،  ماهور الوند ، و آزاده صمدی را به روی سن فراخواند. در این میان ویشکا آسایش هم برای مدت کوتاهی در این مراسم حضور داشت.

از دیگر هنرمندان حاضر در این مراسم می توان به سعید سهیلی کارگردان سینمای ایران و سیروان خسروی و کاوه یغمایی که تیتراژ پایانی این سریال را خوانده اند، اشاره کرد.

با برش کیک تولد این سریال جشن گرفته شد و پس از آن اولین قسمت این سریال شبکه نمایش خانگی برای حضار به نمایش در آمد.

جیرانی مصاحبه نکرد

در حاشیه این مراسم و پیش از شروع آن خبرنگار خبرگزاری موج سعی کرد تا با فریدون جیرانی در مورد ویدئوی جنجالی روزهای اخیرش که نسبت به فعالیت یک پارپاراتزی و کلیپ هایی که ادعا کرده بود این اینستاگرامر بدون اطلاع سازندگان این سریال، از پشت صحنه آن منتشر می کرد، گفت و گویی داشته باشد که از انجام مصاحبه امتناع کرده و توضیح در این مورد را به مسئول تبلیغات پروژه حواله داد.

فریدون جیرانی مصاحبه نکرد

بنابراین می توان با اطمینان بیشتری گفت که همانطور که در این روزها، عده بسیاری آن ویدئو را تبلیغاتی و ادعاها و موضع گیری این کارگردان و روزنامه نگار پیشکسوت را خلاف واقع و جزیی از برنامه مارکتینگ پروژه خوانده بودند، همه ماجرای پاپاراتزی و هک شدن سایت آپارات که از سرمایه گذاران پروژه، یک حرکت تبلیغاتی بوده است.