سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی هر شب ساعت 20:50 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در سه فصل  دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال تهیه و تولید شده است که تا کنون پخش دو فصل آن به پایان رسیده است و پخش فصل سوم آن به تازگی آغاز شده است.

این سریال که هر شب ساعت 20:50 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود ماجرا‌های دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.

همچنین تکرار این سریال نیز در 3 نوبت ساعت های 2:00 بامداد ، 9:30 صبح و 14:00 عصر پخش خواهد شد.

«دلدادگان» مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدم‌های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبایی، افسانه ناصری، سمیرا حسن‌پور، سیروس همتی در فازهای مربوط به زمان گذشته سریال بازی کرده اند و پانته‌آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ‌ ملیکا شریفی‌نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال سریال هستند.

بیشتر بخوانید:

پخش سریال دلدادگان از 13 مرداد آغاز می شود

قطعه موسیقایی تیتراژ سریال دلدادگان منتشر شد

سریال دلدادگان در تمامی روزهای هفته پخش می شود