نیما کرمی مجری باسابقه تلویزیون هم به جمع منتقدانی پیوست که رفتار با ایرج ملکی و بردارزاده‌اش را در تلویزیون نامناسب می‌داند و از این بابت از صدا و سیما انتقاد دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، حضور ایرج ملکی در برنامه ایرانیوم‌ حاشیه‌های زیادی به همراه داشته است. به اعتقاد بسیاری از جمله نیما کرمی مجری باسابقه مجری برنامه رفتار مناسبی با این مهمان نداشته است. 

کرمی در این باره نوشت:‌ متأسفم برای برنامه‌سازی رو به زوال رسانه‌ملی... واقعاً یعنی فکری برای برنامه‌سازی درست ندارید. دوستان عزیز! شما حق ندارید به هرکسی اجازه دهید رو به روی دو انسان هموطن به هر شکل و ترتیبی قرار بگیرد و بعد مسخره‌شان کنید، به خدا زشته، به خدا بده، تو رو خدا از برنامه‌سازی دست بردارید که هرچه ما تلاش می‌کنیم برای برنامه فاخر، شما همه‌چیز را زیر سوال می‌برید. وای بر من با این همه ابتذال در رسانه‌ای که روزی قرار بود دانشگاه‌ انسان‌سازی باشد.

نیما کرمی هم به برنامه ایرانیوم معترض شد. فیلم‌های کوتاه ایرج ملکی در شبکه‌های اجتماعی شهرت بسیار دارد. هر چند این فیلم‌ها پیش از این دستمایه شوخی‌های بسیاری قرار گرفته بود اما بسیاری اعتقاد دارند که رفتار مجری برنامه ایرانیوم با مهمانان برنامه شایسته نبوده است. صابر ابر هم با انتشار متنی در توییتر از این رفتار انتقاد کرده بود.