دیدار مردمی فیلم سینمایی تنگه ابو قریب با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار مردمی فیلم سینمایی تنگه ابوقریب با حضور حمید رضا اذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. حمید رضا آذرنگ در این مراسم از مردم دعوت کرد که این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببینند.

پیش از نمایش فیلم اذرنگ در صحبت های کوتاهی در پاسخ به استقبال مردم از این فیلم و شرایط اکران گفت:روزهای عجیبی است و همه ما حالمان خوب نیست وهمین که در این حال و روز ادم هایی مثل شما برای دیدن فیلم به سینما می ایید تا عشقتان را با ما قسمت کنید جای بسی شکر گذاری دارد.

او ادامه داد:فکر کردم دراین فرصت کوتاه بد نیست به چند نکته اشاره کنم و ان این است که من حمید رضا اذرنگ فارغ از هر وابستگی ،تا الان سرم را جلوی کسی خم نکردم. به هیچ کجای سیاست  و بازی های سیاسی متصل نبودم و باید بگویم موسسه سینمایی اوج را نمی شناختم  و با سعید ملکان قرار داد بستم که سال های سال سینما وام دارزحمات او است و به جرئت قسم می خورم اگر سعید ملکان سر این کار نبود، فیلم به نتیجه نمی رسید.

 

تنگه ابوقریب

 

او ادامه داد: آرامشی که سعید ملکان انتقال می داد واتحادی که در گروه ایجاد کرد باعث شد همگی تا روز اخر سخت کار کنیم .شما فقط یک ساعت از فیلم را می بینید ولی ما سه ماه در گرما و الودگی زندگی کردیم. چهار ساعت زمان گریم ما بود و سعید ملکان و گروهش زحمت این کاررا کشیدند.

او افزود: این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی  ببینید .یک عشقی بود که  سعید ملکان و بهرام توکلی با ما در میان گذاشتند، تمام وجودشان را گذاشتند که بتوانیم چهار کلام رو در رو با مردم صحبت کنیم. امیدوارم تمام کسانی که این روزها باعث حال بدی ما شدند، کسانی که ژن های خوب هستند، اختلاس گرانی که دستشان درجیب ما است و پزشان مال خودشان است بیان و با دیدن این فیلم شرمنده شوند، گرچه شرمندگی به قیافه انها نمی آید و در نهایت امیدوارم از فیلم لذت ببرید.

مهدی قربانی دیگر بازیگر فیلم هم ضمن تشکر از مردم برای تماشای فیلم تاکید کرد برای ساخت این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و لیاقتش دیده شدن است.