English

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی فارس:

استهبان، رتبه نخست در عملکرد اجرایی نهضت ملی مسکن را کسب کرد

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی فارس گفت: تا یک ماه آینده شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مسکن خواهیم بود و گره‌های موجود در حوزه مسکن استان گره‌گشایی می‌شوند.

استهبان، رتبه نخست در عملکرد اجرایی نهضت ملی مسکن را کسب کرد
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، ناصر رضایی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی فارس، در دویست و چهارمین جلسه شورای مسکن استان، با اشاره به تلاش‌های محمود طالبان مدیرکل پیشین این اداره کل، گفت: تا یک ماه آینده شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مسکن خواهیم بود و گره‌های موجود در حوزه مسکن استان گره‌گشایی می‌شوند.

وی گفت: در بررسی آمار عملکرد نهضت ملی مسکن در ۳۷ شهرستان استان فارس، استهبان با رتبه ۳۶ در چهار ماهه اول سال ۱۴۰۲، به عنوان شهرستان نخست استان در پایان سال انتخاب شده است به طوریکه از عملکرد ۱۲ درصد در فروردین ماه به ۸۰ درصد عملکرد در پایان سال ۱۴۰۲ رسیده است.

 استاندار فارس در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات محمودرضا طالبان در مدت تصدی مسئولیت راه و شهرسازی استان، برای ناصر رضایی، سرپرست جدید راه و شهرسازی استان آرزوی موفقیت کرد و گفت: تغییرات مدیریتی منحصرا با هدف بهبود و پیشرفت بیش از پیش فعالیت ها انجام می شود؛ امیدوارم جوان بودن و تجربه مرتبط با حوزه راه و شهرسازی در کنار انگیزه و امید منجر شود جایگاه راه و شهرسازی استان نسبت به گذشته جهش یابد و سرعت کار در این حوزه افزایش چشمگیری داشته باشد.

 وی ضمن اینکه خواستار همکاری همه مدیران کل و روسای سازمان‌ها با اداره کل راه و شهرسازی استان شد، به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص استان فارس اشاره کرد و گفت: فارس بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری در قله قرار دارد لذا توقع داریم در همه حوزه‌ها این مهم محقق شود؛ هیچ بن‌بستی برای تحقق این موضوع وجود نداشته و نخواهد داشت پس باید همه تلاش و همت خود را در این زمینه به کار گیرید تا فارس در همه حوزه‌ها برتر و سرآمد باشد.

 محمد هادی ایمانیه در انتها با تاکید بر اینکه اقدامات تیمی در تحقق اهداف مد نظر موثر است از فرماندار، رئیس راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن شهرستان استهبان به سبب اقدامات انجام شده در حوزه نهضت ملی مسکن قدردانی کرد.

در این جلسه که با حضور استاندار فارس، و فرمانداران برگزار شد، آخرین وضعیت عملکرد شهرستان‌های کوه چنار، رستم، پاسارگاد، خرم بید و فراشبند در نهضت ملی مسکن بررسی و در ادامه در خصوص برقراری انشعابات آب و برق و گاز جهت مددجویان سازمان‌های حمایتی تصمیماتی اتخاذ شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه