English

معاون شرکت توزیع نیروی برق استان فارس اعلام کرد؛

واگذاری بیش از ۲۷ هزار فقره انشعاب برق در سال گذشته

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: در سال گذشته تعداد ۲۰۱۲۶ فقره انشعاب جدید برق واگذار و ۶۹۸۸ انشعاب موجود نیز افزایش قدرت داده شد.

واگذاری بیش از ۲۷ هزار فقره انشعاب برق در سال گذشته
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، علیرضا اسکندری، امروز ۲۵ فروردین ماه در این رابطه گفت: در سال گذشته، در مجموع ۲۷۱۱۴انشعاب برق توسط متقاضیان خریداری و یا توسط مشترکان تغییر قدرت داشته اند که با این میزان واگذاری، در حال حاضر تعداد مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به بیش از ۱۰۵۰۰۰۰ مشترک رسیده است.

وی با بیان اینکه حدود ۸۲ درصد از کل مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان فارس را مشترکان خانگی تشکیل می دهند، تصریح کرد: همکاری این گروه نقش مهمی در عبور موفق از پیک بار سال گذشته داشت که امیدواریم این تعامل و همکاری برای تابستان سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خاطر نشان کرد: در راستای توسعه خدمات غیر حضوری امکان ثبت و پیگیری درخواست های مربوط به فروش انشعاب و خدمات پس از فروش از طریق اپلیکیشن برق من و یا سایت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به نشانی: www .farsedc.ir وجود دارد.

اسکندری، خدمت رسانی به متقاضیان و مشترکان در جهت تأمین برق مستمر و پایدار را از اهداف اصلی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید با مشارکت مردم" نامگذاری شده است، مجموعه اقدامات انجام شده موجب رونق تولید و رضایت مندی بیشتر مشترکان و ذینفعان شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه