English

معاون وزارت راه و شهرسازی:

روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فارس قابل قبول است

قائم مقام وزیر و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قابل قبول و رو به جلو است.

روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فارس قابل قبول است
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، محمد علی زهره‌ای در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن استان فارس در شیراز افزود: بر اساس گزارش های ارائه شده، نحوه همکاری استانداری، دستگاه‌های اجرایی و مدیران استانی در فارس در اجرای طرح نهضت ملی مسکن مطلوب است و این طرح با همراهی همه مجموعه ها به خوبی در حال پیشرفت است.

وی ادامه داد: همچنین گزارش ها حاکی از آن است که همراهی و همکاری بانک های استان به ویژه بانک مسکن نیز در اجرای طرح نهضت ملی مسکن خوب است و مردم استان فارس به زودی خبرهای خوبی در بحث نهضت ملی مسکن خواهند شنید.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهرسازی، روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور را نیز خوب و قابل قبول توصیف کرد و گفت: بذرپاش وزیر محترم راه و شهرسازی به شکل ویژه پیگیر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در تمام استان های کشور هستند.

زهره‌ای افزود: هم اینک کل کشور تبدیل به کارگاه عمرانی شده و آن دسته از استان‌هایی که روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آنجا به واسطه تاخیر در تامین زمین با کُندی همراه بود نیز در تلاشند تا با شتاب بخشیدن به کار خود را به سایر استان ها برسانند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه