English

معاون استاندار فارس:

هرجا که وحدت و حضور مردم در صحنه ایجاد شد دشمنان عقب نشستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: هرجا که انسجام، وحدت و حضور مردم در صحنه ایجاد شد دشمنان عقب نشستند و مدام پیام دادند و همین اواخر هم پیام دادند که نمی شود نقش ایران را در تحولات منطقه ای و جهانی نادیده گرفت.

هرجا که وحدت و حضور مردم در صحنه ایجاد شد دشمنان عقب نشستند
به گزارش خبرگزاری موج فارس

، اسماعیل قزل سفلی در جمع امدادگران هلال احمر استان در شیراز افزود: امروز ایران اسلامی در عرصه های علمی، فناوری، پزشکی، نظامی و... پیشرفت کرده است و البته مسائل، مشکلات و نارسایی‌هایی هم وجود دارد که باید در جهت حل آنها تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز جایگاه ایران اسلامی در دنیا و در نظم نوین جدید جهانی یک جایگاه راهبردی است و انقلاب اسلامی به برکت رزمندگان جبهه مقاومت دارای عمق راهبردی در منطقه و جهان شده است.
 
وی اظهار کرد: دشمن امروز به رغم اعمال سه هزار و ۶۰ نوع تحریم به این نتیجه رسیده که فشار حداکثری تحریم ها شکست مفتضحانه خورده و مردم ما هوشیارنه در کنار هم و در کنار انقلاب قرار گرفتند و ما در همین شرایط تحریم به این پیشرفت ها رسیدیم.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: وقتی به رفتار غربی ها نگاه می کنیم می بینم که هرجا که عقب نشستیم آن ها جلوتر آمدند. 

قزل سفلی افزود: اینکه ترس آنها از ایران اسلامی نسبت به سایر جوامع بیشتر است علتش این است که کشورمان دارای جوانانی است که قدرت علم و ایمان آنها باعث پیشرفت کشور شده است.

وی ادامه داد: در همین جریان شیوع ویروس کرونا، اوضاع و احوال کشورهای به ظاهر متمدن را دیدیم که فروشگاه ها را غارت می کردند، اما در ایران اسلامی همه نیروهای امدادی و خدمات رسان از جمله هلال احمر، بسیج و گروه های جهادی در کنار یکدیگر و در کنار مردم قرار گرفتند و کشور از آن مسیر سخت و روزهای تلخ عبور کرد.
 
او اظهار کرد: امروز هم در این شرایط پیچیده دشمن در کمین نشسته تا اگر مشارکت و حضور ما در انتخابات آتی ضعیف باشد فشار خود را بیشتر کند.
 
رییس ستاد انتخابات فارس گفت: هرجا که انسجام، وحدت و حضور مردم در صحنه ایجاد شد دشمنان عقب نشستند و مدام پیام دادند و همین اواخر هم پیام دادند که نمی شود نقش ایران را در تحولات منطقه ای و جهانی نادیده گرفت.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، ویژگی برجسته و بارز امدادگران را در کنار مردم و با مردم بودن دانست و گفت: انقلاب اسلامی با مردم شکل گرفت، با مردم پیروز و تثبیت شد و استمرار پیدا کرد و امروز در مسیر رسیدن به تمدن اسلامی در حال تجهیز و آماده شدن است.
 
قزل سفلی افزود: در دفاع مقدس آنچه که موجب پیروزی رزمندگان و کشور شد مردم بودند که از هر قشری خود را برای دفاع از خاکشان به جبهه می رساندند.
 
وی، خطاب به امدادگران هلال احمر گفت: شما نقش بسیار مهم و برجسته ای دارید و مردم شما را به عنوان سفیران مهربانی، صمیمیت، صفا، یاری رسانی و مردم یاری پذیرفته اند و اینکه خیل عظیمی از جوانان ما که وارد مجموعه هلال احمر می شوند حاکی از آن است که شما با آگاهی و شناخت نسبت به مخاطرات پیش رو، این مسیر را انتخاب کرده اید.
 
رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر اینکه ۳۲ روز مانده به مهم ترین و بزرگترین رویداد سیاسی کشور در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲؛ یعنی انتخابات؛ افزود: امدادگران همواره ثابت کردند که امدادگر در هر شرایطی امدادگرست، یک روز در زلزله، یک روز در سیل و یک روز در جبهه جنگ، و امروز در میدان حماسه آفرینی سیاسی؛ آنهایی که با امدادگری در جبهه مصداق «صدقوا ما عاهدوالله» بودند و در نجات جان مجاهدان فی سبیل الله در خون خود غلطیدند و در زمره «من ینتظر» در آمدند و مطمئنا امروز همان مجاهدت ها را در تبیین و دعوت مردم برای حضور گسترده در تعیین سرنوشت خود در انتخابات پیش رو استمرار خواهند بخشید.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه