English

رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس خبر داد؛

آموزش فریزبی به ۲۶۰ معلم ورزش استان فارس

رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس گفت: اولین کارگاه عملی آموزش رشته جذاب ورزشی فریزبی ویژه معلمان تربیت بدنی در فارس برگزار شد.

آموزش فریزبی به ۲۶۰ معلم ورزش استان فارس
به گزارش خبرگزاری موج فارس
، ابوذر زیدآبادی نژاد، با اعلام این خبر گفت: اولین کارگاه عملی آموزش رشته جذاب ورزشی فریزبی در استان به مدت یک روز در مجموعه ورزشی شهید حمزه شیراز برگزار شد.

رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس گفت: هدف از برگزاری این دوره، دانش افزایی و آشنا ساختن معلمان تربیت بدنی با رشته مفرح فریزبی است.

زیدابادی نژاد گفت: در این دوره ۶۰ معلم ورزش به صورت حضوری و دویست معلم ورزش استان نیز به صورت انلاین شرکت داشتند.

رییس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس افزود: معلمان ورزش شرکت کننده در این کارگاه با نحوه پرتاب کردن فریزبی و انواع مسابقات آن آشنا و در پایان نیز همه شرکت کنندگان در تیم های ۵ نفره به بازی آلتیمیت پرداختند.

مسئول انجمن فریزبی فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور نیز در این کارگاه گفت: اصلی ترین دستاورد توسعه این ورزش، ایجاد نشاط و شادابی در سطح عموم جامعه و حرکت به سوی شهری سالم و با نشاط خواهد بود.

ابراهیم درتاج خاطر نشان کرد: پیش از این نیز اولین کارگاه مجازی آموزش فریزبی در سطح کشور در استان فارس برگزار شده بود که مورد استقبال فرهنگیان فارس قرار گرفت.

شایان ذکر است این کارگاه با همکاری انجمن علمی آموزشی معلمان تربیت بدنی استان و به صورت رایگان برگزار و در پایان گواهی برای تمامی شرکت کنندگان صادر شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه