English

مهندس سلطانی در افتتاحیه نمایشگاه تلکام :

نهضت توسعه فیبر نوری و اقتصاد دیجیتال فعالیت راهبردی شرکت در حوزه ICT است

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در آیین افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال، با بیان اینکه ادامه نهضت توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات و حرکت به سمت توسعه اقتصاد دیجیتال، راهبرد اصلی مخابرات در حال حاضر است اظهار داشت: تمام مجموعه ارتباطی کشور باید محصولات ارتباطات و فناوری اطلاعات را با استفاده از توازن شرکت های دانش بنیان گسترش دهند.

نهضت توسعه فیبر نوری و اقتصاد دیجیتال فعالیت راهبردی شرکت در حوزه ICT است

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مخابرات، مهندس سلطانی با اظهار خرسندی از جمع شدن دوباره اهالی مخابرات و ارتباطات در تلکام امسال بیان کرد: تا زمانی که سیاستگزاران اصلی مجموعه ارتباطی کشور حمایت واقعی و عملی از حوزه دانش بنیان و فناوری کشور نداشته باشند تکانه واقعی در بخش مخابرات به عنوان زیربنا و زیرساخت ارتباطات کشور ایجاد نمی شود.

وی تاکید کرد: ۳۰ میلیون مشترک ثابت، ۶ میلیون پهن باند ثابت ، شرکت مخابرات ایران را به بزرگترین شرکت مادر تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با مسئولیت های سنگین  تبدیل کرده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: راهبرد اصلی شرکت مخابرات ایران در سه سال اخیر در سالن ۷ نمایشگاه به صورت عملی به نمایش درآمده است که توسعه زیرساخت های ارتباطی و نحوه  همکاری شرکت های همکار گروه مخابرات ایران آماده بازدید تخصصی و علاقمندان است.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران از سال ۱۴۰۱ دو کار اساسی را شروع کرده است که نهضت جهادی فیبر نوری( نجما) که در اغلب استان های کشور اجرا شده است و سرویس پر سرعت ftth به مشتریان رسیده است.

مهندس سلطانی گفت: برای تقویت نقش شرکت مخابرات ایران در اقتصاد دیجیتال دبیرخانه دائمی انقلاب صنعتی دیجیتال در مخابرات منطقه البرز مستقر و چندین رویداد فناوری محور با همکاری شرکت دانش بنیان اجرا شده است.

وی افزود: در کنار این موارد به دستاوردهای پژوهشی تاکید داریم در این راستا همزمان با هفته پژوهش اولین همایش پژئوهش، آموزش و نوآوری مخابرات برگزار شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: از سفرای خارجی ، معاونین وزارت صمت و تمام مدیران ارشد وزرات ارتباطات در همکاری جهت برگزاری نمایشگاه به صورت ویژه تشکر می کنم.

گفتنی ست بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات ، فناوری اطلاعات واقتصاد دیجیتال از ۲ تا ۵ دی ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی با حضور سفرای فرهنگی کشورهای خارجی ، مدیران ارشد شرکت های مخابراتی ،شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ هر روز با ارائه آخرین دستاوردهای فناوری ها برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه