موج
کدخبر : ۴۲۷۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-427604

دکتر محمودرضا امینی- خبرگزاری موج؛ گاهی وزن و ارزش یک انسان با یک ملت و یا حتی بیشتر آن برابری می کند زیرا آنان برای باورهای ارزشمند اسلامی و انقلابی خود و نیز مردم، همچنین حفاظت از مرز و بوم و جلوگیری از دشمنان آنان اقداماتی بی نظیر و بی بدیل کرده و عملا جان و مال و همه ظرفیت های خود را در راه خدمت به خلق خدا و بندگی خالصانه سد نموده است. صیاد شیرازی و محمد حجازی از جمله انسان های این چنینی بودند که این ایام سالگرد آنان است.

باید باور کنیم حقی از خون آنان بر گردن همه ما سنگینی می کند زیرا آن ها برای مردم به رسم سربازی امام زمان از همه چیز خود گذشتند.

نگارنده پس از ابلاغ سرلشگری به صیاد شیرازی که هنوز درجه ها را نصب نکرده بودند توفیق دیدار با وی را داشتند.

او که همه اعمال و کردارش بی پیرایه و خالصانه بود و به حق تابع ولایت مطلقه فقیه و سرباز امام زمان (عج) بود در پاسخ تبریک من در این رابطه گفت: من درجه نمی خواهم این ها عناوین ظاهر سازیست، من رضایت امامم را می خواهم و اکنون هم خوشحالم که به بهانه درجه توفیق آن دارم که دست نایب امام زمان، شانه های مرا لمس خواهد کرد.

خدایش رحمت کند عارف بزرگ و بی بدیل انسان کامل (آیت‌الله العظمی بهاء‌الدینی) می فرمود:

صیاد یک روحانی واقعی است، اما این انسان بی بدیل ارزشمند در صبح گاه 29 فروردین با فتنه فتنه گران ترور شد و به خیال خام آنان از مسیر مقاومت ملت حذف شد، اما سید محمد حجازی، طلبه با وقار رشد یافته در مکتب ولایت فقیه و آموزش دیده از پیچ و خم های تجارب صیاد شیرازی ها نیز چنان در سکوت و خلوت موفقیت های بی بدیل را همراه مجاهدان و فی سبیل الله در آن سوی مرزها و نیز در داخل کشور رقم می زد که اطمینان حاصل می شد پایه های مقاومتی که آن روز صیاد شیرازی ها بنیان نهاده بودند تا کناره غزه و یا شاید دورتر محکم و محکم تر می شد.

سردار سرلشکر شهید حجازی، در اطاعت و عبادت و ولایت پذیری عالم و عامل بی نظیری بود اما به خوبی از آموزه های شهدای بزرگوار و پیش قراولان این مرزو بوم خصوصا صیاد شیرازی و قاسم سلیمانی بهره جست یادمان باشد تا قیام قیامت چه در قدرت باشیم چه پیاده و یا سواره چه رییس باشیم و کیل و وزیر یا از مردم عادی همه و همه مدیون آن ها هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها