موج
کدخبر : ۳۱۸۲۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318242

جهادی عمل کردن وزیر راه و شهرسازی در بحران برف گیلان نشان داد که او عملگراست و مانند برخی مسئولان وعده های توخالی نمی دهد و این تنها موفقیت دولت در بحران های سالهای اخیر بوده و خوب است همکاران او در کابینه درس بگیرند.

محمود رضا امینی-خبرگزاری موج؛ اگرچه کارهای روزمره می تواند شاخص های ارزیابی عملکردی را نشان دهد، اما برای دولتی که کمتر وعده های خود را عملی کرده اتفاقات و بحران ها آزمونی بزرگ است تا ادعای توانمندی دولتمردان را به اثبات برساند. در واقع بسیاری از حوادث از جمله سیل، زلزله و... نشان داده که دولت با وجود ظرفیت های مردمی، نهادهای عمومی و غیردولتی چندان توفیقی در حل و فصل مشکلات نداشته، اما برف گیلان حادثه ای بود که مردم را ناباورانه گرفتار مشکلات جاده ای، برقی و ... کرد. در این مدت برخی از مسئولان به شهرهای شمالی رفتند و جلساتی را با مسئولان استانی نیز برگزار کردند و وعده های دادند در حالی که انتظار مردم در این شرایط حل مشکلات بود.

آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه که اصالتا از آن خطه برآمده است به وعده های از تخصیص بودجه اکتفا کرد، آن هم بودجه ای که معلوم نیست چه تصمیمی دوباره برای آن گرفته شود یا در نهایت کجا تخصیص داده شود و این رفت و آمدها به نتیجه ای ختم نشد. در آن سوی مساله وزیر نیرو و راه و شهرسازی مامور ورود به این کارزار و حل مشکلات بودند که آنچه نمایان شد جهادی عمل کردن وزیر راه و شهرسازی بود که با وجود اینکه مدتی کوتاهی در جایگاه وزارت راه و شهرسازی قرار دارد در این مدت کوتاه نشان داده عملگراست و به وعده های توخالی اکتفا نمی کند.

به عبارت دیگر مهندس اسلامی نه تنها در حوزه های حمل و نقل اقدامات توسعه ای مناسبی را آغاز کرده است در همین بحران برف گیلان با درایت خود مسیر سازندگی را پیش گرفت و شخصا مانند مدیری عملیاتی وارد مساله شد و این موضوع نشان می دهد که آثار تهران نشینی و وزارت نشینی در او پدیدار نشده است و هنوز روحیه یک وزیر دولتی را پیدا نکرده است و با اقدامات جهادی در وسط کارزار برف گیلان علاوه بر اینکه به نفع و در خدمت مردم کار کرد. از طرف دیگر بازخواست مسئولان را بجا انجام داد و این تنها موفقیت دولت در سال های اخیر در شرایط بحران را باید تبریک گفت، اما خوب است که سایر وزرای کابینه نیز از همکار خود درس بگیرند و خود را برای چنین حوادثی آماده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    بابا ول کنید تو ررا خدا
    کدام جهادی عمل کردن؟؟؟؟ چرا الکی از وزیری که هیچ اقدامی انجام نداده تعریف می کنید؟؟ ایشان از درد دل مردم بی خونه خبر داره؟؟ اگر کاری کرده وظیفش بوده حقوق میلیاردی و امکانات باد آورده و ثروت هنگفت و بی حساب کتاب در اختیار دارن و از مردمی که یک متر برای سکونت ندارن خبر نداره اون وقت میگی وزیر جهادگر ؟؟؟ جهادگر اونهایی بودن که در زیر اتش دشمن حوق نمی گرفتن و اماده ایثار جان و مالشان بودن و شهید شدن / از این کلمات مقدس بای کسانی که شایستگی ندارند استفاده نکنید

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها