موج
کدخبر : ۳۱۷۵۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317509

امینی در گفتگو با موج:

فعال سیاسی اصولگرا گفت: اگر اصولگرایان ائتلاف نکنند بی عرضگی سیاسی خود را نشان خواهند داد و این یعنی اینکه آنها هنوز به بلوغ سیاسی نرسیده اند.

محمودرضا امینی فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به عدم وفاق در میان اصولگرایان برای بستن لیست انتخاباتی در تهران، اظهار داشت: ترکیب مجلس به دلیل ناکارآمدی دولت و به تعبیر مقام معظم رهبری به دلیل ضرورت پمپاژ فکرهای مسوولانه و اندیشه های جدید برای حل مشکلات کشور به مجلس نگاه رو به جلو داریم و انتظار داریم که افراد و گروه ها با محاسبه دقیق ورود کنند.

وی با بیان اینکه کاندیداها باید در برنامه ریزی های خود نگاه خاصی به مردم و خاستگاه آنها داشته باشند، ادامه داد: نگاه مردم نگاه حزبی، گروهی و جناحی نیست اما این به این معنا نیست که احزاب نتوانند در انتخابات  و وحدت حضور مردم موثر باشند.

فعال اصولگرا با بیان اینکه برخی از نمایندگان به دنبال منافع خود بودند که همین موضوع سبب ایجاد جرایم تخلفاتی شد، گفت: متاسفانه به دلیل وجود مشکلات و تفکر حاکم در مجلس، دولت و نمایندگان در یک چهارچوب سیاسی قرار گرفته که سبب فاصله گرفتن نمایندگان از مردم و خواسته های آنها گردید.

امینی خاطر نشان کرد: با توجه به باور کلی اصولگرایی که ولایت پذیری، اسلام خواه و ارزش خواه است انتظار است که اصولگرایان به وفاق برسند.

وی با طرح این سوال که عدم وفاق میان اصولگرایان بر سر چیست، گفت: قطعا نمی توان گفت که این عدم وفاق متعلق بر ارزش ها، اسلام و مردم است لذا به گروه های اصولگرایی و مدعی اصولگرایی هشدار می دهم که برداشت مردم از اختلاف نظر شما در بستن لیست این نیست که شما برای آنها، ارزش ها و انقلاب  دلسوزی می کنید و این یک امتیاز منفی خواهد بود.

فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: اگر در اعتقادات تان در مورد  اداره حکومت و یا بر سر پست ریاست مجلس اختلاف دارید بسیار بد است!

وی افزود: اگر یک جریان قدرتمند وارد میدان نشود مردم متفرق  و از طرفی هم برای جناح مقابل بذر موفقیت پاشیده خواهد شد لذا بزرگان باید تدبیری در این باره بیندیشند.

فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: اگر تفکرات پایداری ها غیر از انقلاب ، مردم و ارزش هاست بحث جدایی دارد اما اگر اعتقاداتتان مردم است؛ این مردم ارزش وفاق ندارند!

امینی تصریح کرد: اگر اصولگرایان ائتلاف نکنند بی عرضگی سیاسی خود را نشان خواهند داد و این یعنی اینکه آنها هنوز به بلوغ سیاسی نرسیده اند بنابراین کسانی که هنوز به بلوغ سیاسی نرسیده اند نباید مدعی حکومت داری مردم باشند چرا که اگر به بلوغ سیاسی رسیده باشند نباید اختلافی میان آنها وجود داشته باشد.

وی گفت:  اختلاف در تهران برسر 30 نفر نیست بلکه بر سر یکی دو نفر است.

 اتهاماتی که بر سر عیسی شریفیان وجود دارد متوجه قالیباف نیست

فعال سیاسی اصولگرا در رابطه با اتهاماتی که علیه قالیباف مطرح می شود، گفت: رسما ساختار قوه قضاییه اعلام کرده اتهاماتی که بر سر عیسی شریفیان وجود دارد متوجه قالیباف نیست.

وی ادامه داد: شاید خود قالیباف بهترین شخصی است که می داند آیا این پرونده روزی موجب مشکل خواهد شد یا نه،  گرچه برخی از افراد  شیوه های خریدن مردم را می دانند و ما انتظار نداریم کسانی که چهره انقلابی دارند از این وجه بخواهند استفاده کنند.به هرحال این پرونده هم باید روزی به پایان رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها