English

مدیرعامل شرکت بن رو:

ارتقای کیفیت و تنوع محصول نتیجه مدیریت جهادی در گروه سایپا است

مدیرعامل شرکت بن رو در اولین روز کاری ضمن بازدید از کارخانه ساوه و خطوط تولید و دیدار با کارکنان در شورای مدیران این شرکت با بیان اینکه کار جهادی با هدف رشد تولید یک رویکرد مدیریتی در شرایط ویژه اقتصادی امروز کشور است اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اقدام جهادی عبور از موانع، بزرگ ندیدن موانع کوچک، فراموش نکردن آرمان ها به همراه شوق به انجام کار است که مصداق بارز آن پیروزی های دوران دفاع مقدس است.

ارتقای کیفیت و تنوع محصول نتیجه مدیریت جهادی در گروه سایپا است

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سایپا،‌ احسان مقدم با بیان مطلب فوق افزود: شاخص ما برای اقدامات جهادی روحیه حاکم بر جبهه های دفاع مقدس است که به خوبی در آن زمان اجرا شده و پیش روی ما قرار دارد.

مدیرعامل شرکت بن رو با اشاره به رویکرد جهادی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که باعث شده گروه سایپا در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد گفت: افزایش تولید، ارتقای کیفیت و تنوع محصول و نیز توجه ویژه به نیروی انسانی حاصل رویکرد جهادی در مدیریت ارشد گروه سایپا است.

او با بیان اینکه فرآیند تولید و دستیابی به برنامه های تولیدی با نگاه ویژه به ظرفیت های نیروی انسانی در دستور کار شرکت قرار دارد تصریح کرد: نگهداری و توسعه زیر ساخت های تولیدی با رویکردهای ارتقاء کیفیت محصول و راه اندازی دستگاه ها و تجهیزات تولیدی که در حوزه کیفیت موثر است، نقش سازنده ای برای شرکت بن رو در ادامه مسیر رو به پیشرفت خود دارد.

مقدم با اشاره به اینکه نیروی انسانی رکن اصلی هر مجموعه تولیدی است اظهار داشت: لازم است به رفاهیات، توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی توجه ویژه ای صورت پذیرد.

او افزود: سرمایه گذاری در سالن رنگ برای توسعه توان تولیدی با تغییرات مهندسی، بازسازی و نوسازی تجهیزات و بازچرخش آب در تصفیه خانه ها، حفظ شرایط تولید برق و توجه به انرژی و مصرف بهینه در فرآیندهای تولیدی شرکت، از جمله اقداماتی است که برای اجرای آن ها برنامه ریزی های لازم انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بن رو با بیان اینکه تامین اقلام مصرفی و بحرانی و شناسایی گلوگاه های تولیدی برای حفظ شرایط تولیدی بسیار اهمیت دارد تصریح کرد: برای اجرای بهینه سیستم مدیریت کارخانه باید نگاه متوازنی به بهبود کیفیت محصول و افزایش تولید و نیروی انسانی وجود داشته باشد.

او در پایان با اشاره به موفقیت های شرکت بن رو در حوزه تولید محصول در سطح گروه سایپا اظهار داشت: مدیریت گذشته شرکت بن رو موفقیت های قابل توجهی در حوزه تولیدی داشته و امیدواریم بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه