English

سرمایه گذاری عظیم ذوب آهن اصفهان برای تولید ریل ملی

مهدهی کوهی با تشکر از برگزار کنندگان این کنفراس،آمادگی خود را برای تولید انواع ریل ملی اعلام نمود و از مسولان درخواست کرد از تولید داخل حمایت نمایند و مواد اولیه مورد نیازآن را تامین کنند.

سرمایه گذاری عظیم ذوب آهن اصفهان برای تولید ریل ملی

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در هشتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن که سه شنبه دوم خردادماه در محل دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اهمیت صنعت فولاد ایران و جایگاه ذوب آهن اصفهان در پیشرفت های صنعتی کشور گفت: صنعت فولاد، متخصصان و کارکنان آن در سال های دفاع مقدس و در دوران تحریم به کمک دیگر صنایع و از جمله صنعت نفت و صنعت حمل و نقل آمده است.

وی ادامه داد : در این زمینه  باید به سرمایه گذاری عظیم ذوب آهن اصفهان برای تولید ریل ملی اشاره داشته باشم. همکاران من در ذوب آهن اصفهان از سال ۱۳۷۱ با مطالعات و تحقیقات لازم و همچنین با مهندسی معکوس و با استفاده از روش های دانش بنیان برای اولین بار جهت تولید ریل ملی اقدام نمودند.

وی افزود : در سال ها و مراحل بعد با استفاده از تجهیزات فنی کشور آلمان و همت مهندسین خود این فن و تکنولوژی بزرگ و مورد نیاز را در شرکت مستقر و مورد بهره برداری انبوه قرار دادند و لذا  ذوب آهن اصفهان در سال های بعد با تنظیم  تفاهمنامه ها و عقد قرارداد پاسخگوی نیاز ریلی کشور بوده است.

مهدی کوهی با مرور تاریخ تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان گفت : همگان به یاد داریم که حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سال ها قبل،  بر استقلال اقتصادی کشور تاکید داشته اند و شعار (ما می توانیم) را مطرح فرمودند و اکنون شاهد هستیم که ذوب آهن اصفهان این شعار را به منصه ظهور رسانده و ریل ملی، افتخار ملی شده است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : در حال حاضر  مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مدیران  مترو کلان شهرها برای ساخت خطوط ریلی خود مقادیر ریل مورد نیاز را به ما سفارش  می دهند که این سفارشات به سرعت پاسخ داده می شود.

مهدهی کوهی با تشکر از برگزار کنندگان این کنفراس،آمادگی خود را برای تولید انواع ریل ملی اعلام نمود و از مسولان درخواست کرد از تولید داخل حمایت نمایند و مواد اولیه مورد نیازآن را تامین کنند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در پایان از مدیران، اساتید و متخصصان حمل ونقل ریلی کشور دعوت نمود  از ذوب آهن اصفهان، کارگاه و تجهیزات عظیم تولید ریل این کارخانه، بازدید نمایند

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه