English

آبادانی لنجان و ذوب آهن از هم جدا شدنی نیست

فرماندار لنجان در نشستی با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اهدا لوح از تعاملات این مجموعه صنعتی با منطقه تجلیل و راهکارهای ارتقا سطح همکاری های دوجانبه را بررسی کرد.

آبادانی لنجان و ذوب آهن از هم جدا شدنی نیست

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، فرماندار لنجان در این دیدار با بیان این که با حضور تیم جدید مدیریتی در ذوب آهن اصفهان برنامه های تحولی در منطقه و شهرستان را شاهد هستیم، گفت: در ماه های اخیر دشمنان در صدد بودند آرامش حاکم بر فضای ذوب آهن را بر هم بزنند که کارگران این شرکت با تیز هوشی و درایت دست رد به سینه آن ها زدند و اجازه ندادند به آرامش، تولید و توسعه ذوب آهن آسیبی وارد شود.

وی تاکید بر این که کارگران متعهد ذوب آهن اصفهان از چهره درخشان ذوب آهن اصفهان به خوبی صیانت کردند، افزود: براساس آموزه های دین مبین اسلام، برخورد محبت آمیز و رعایت اصول و کرامت انسانی باعث همدلی و هم افزایی می شود.

فرماندار لنجان با بیان این که مسئولین شهرستان معتقدند شکوفایی ذوب آهن، آبادانی منطقه را در پی خواهد داشت، تاکید کرد: ذوب آهن اصفهان از دیرباز در قالب مسئولیت های اجتماعی در مقوله های ورزشی، فرهنگی، آموزشی و ... رابطه گسترده ای با منطقه داشته و دارد.

محمدی در این نشست بر پیگیری و به نتیجه رسیدن مسایل فی مابین تأکید کرد.

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن نیز در این نشست تعامل مسئولین شهرستان در پشتیبانی از تولید این شرکت را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: ذوب آهن اصفهان به مسئولیت اجتماعی خود در قبال شهرستان لنجان متعهد و به رعایت حق همسایگی بسیار پایبند است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: آرامش و آبادانی شهرستان لنجان و ذوب آهن در هم تنیده است و از هم جدا شدنی نیست.

وی به انتخاب شهید کاظم زاده از شهدای ذوب آهنی به عنوان شهید شاخص کارگری سال اشاره و تأکید کرد: جایگاه درخشان فرهنگی و معنوی ذوب آهن در سطح کشور به یمن شهدای والامقام این شرکت است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به تشریح اقدامات و پروژه های زیست محیطی شرکت پرداخت و گفت: پروژه های زیست محیطی در دست اجرای شرکت هر هفته پایش و به روز رسانی می شود و مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست است و ذوب آهن به اجرا و تکمیل این پروژه متعهد است.

وی با بیان این که ذوب آهن از طریق اداره کار لنجان بخش عمده از نیروهای مورد نیاز خود را جذب می کند تأکید کرد: با تشکیل کار گروه تخصصی مسایل فی مابین بررسی شده و به نتیجه خواهد رسید.

در این جلسه مسئولین شهرستان لنجان با بیان نقطه نظرات خود بر اطلاع رسانی اقدامات گسترده زیست محیطی و دستاوردهای ذوب آهن اصفهان به مردم منطقه تأکید کردند.

شایان ذکر است فرماندار لنجان و مدیرعامل ذوب آهن همچنین با آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت دیدار و گفتگو کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه