موج
کدخبر : ۳۵۶۶۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356612

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تاکید شد:

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بر بهبود شاخص‌های بهره‌وری با استفاده از نقاط بهینه کاوی معتبر صنعت فولاد تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، جلسه تعاملی منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان با حوزه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه 10 آذرماه برگزار گردید. مدیر عامل شرکت در این جلسه با تاکید بر بهبود شاخص‌های بهره‌وری با استفاده از نقاط بهینه کاوی معتبر صنعت فولاد، گفت: ظرفیت‌های بالقوه خط تولید در راستای بالانس بخش‌ها و حداکثر تولید اقتصادی باید با دقت بررسی شود.

وی، توجه ویژه به تنوع محصولات شرکت با رویکرد محصولات کیفی و صنعتی با ارزش افزوده بالاتر را مورد تاکید قرار داد و افزود: تسریع در جایگزینی منابع زغالسنگ داخلی در پروژه PCI و جذب کامل بودجه مصوب پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی در راستای نیاز شرکت باید در اولویت قرار گیرد.

مهدی نصر، معاون برنامه‌ریزی و توسعه نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این حوزه، چالش‌های موجود و راهکارهای بهبود عملکرد را برشمرد و گفت: در راستای سیاست‌های کلان شرکت در خصوص افزایش تولید و بهبود شاخص‌های بهره‌وری با حوزه بهره‌برداری همکاری نزدیکی داریم و فعال سازی و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه را پیگیری می کنیم.گزارش مدیریت های حوزه برنامه ریزی و توسعه شرکت در این جلسه ، در شماره آینده درج می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها