موج
کدخبر : ۳۵۵۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355505

نشست مشترک منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با رضا آریان پور، نماینده شهرستان های مینودشت، کلاله و مراوه تپه و غلامعلی کهساری، نماینده شهرستان های آزاد شهر، رامیان و فندرسک با حضور منصور شریف، مدیر عامل معادن زغال سنگ البرز شرقی 28 آبان ماه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، یزدی زاده در این نشست با تشریح روش تولید فولاد در ذوب آهن اصفهان، نوع ارتباط این شرکت با معادن و محدودیت ها و موانع تولید در صنعت فولاد ، گفت: به منظور دریافت نقطه نظرات و بررسی موانع تولید و اشتغال شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی و با هدف تقویت اقتصاد مناطق معدنی فعال این شرکت در استان گلستان این نشست برگزار شد .

آریان پور و کهساری از مجمع نمایندگان مردم گلستان  نیز با قدردانی از اقدامات شرکت معادن البرز شرقی به تشریح انتظارات مردم و مسئولین استان گلستان از شرکت های معدنی از جمله البرز شرقی پرداختند و  در مورد جاده های تردد، بررسی ایجاد کارخانه زغالشویی، ایجاد دفتر منطقه ای، فعالیت های اجتماعی و... با مهندس یزدی زاده تبادل نظر کردند.

منصور شریف، مدیر عامل معادن زغال سنگ البرز شرقی نیز فعالیت های انجام شده درخصوص تولید و اشتغال و بهبود فضای کاری در شرکت البرز شرقی را برشمرده و تقاضای رسیدگی به موانع تولیدی در منطقه استان گلستان شدند.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد ضمن اقدام درخصوص موارد قابل انجام، نسبت به ارسال درخواست های مرتبط با حفظ و افزایش تولید و اشتغال در منطقه با همراهی مسئولین استان گلستان در جلسات آتی، پیگیری و اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها