موج
کدخبر : ۳۳۶۴۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336476

در روزهایی که کرونا در ایران جان دوباره گرفته است، گروه توسعه صنایع بهشهر علاوه بر در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای برگزاری مجمع مورخ ۲۱ تیر ۱۳۹۹، امکان مشاهده آنلاین آن را برای سهامداران خود نیز فراهم کرده.

به گزارش خبرگزاری موج، در روزهایی که کرونا در ایران جان دوباره گرفته است، گروه توسعه صنایع بهشهر علاوه بر در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای برگزاری مجمع مورخ ۲۱ تیر ۱۳۹۹، امکان مشاهده آنلاین آن را برای سهامداران خود نیز فراهم کرده است.

سید بهاالدین بنی طبا، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر با اشاره به نزدیک شدن زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ شرکت توسعه صنایع بهشهر( سهامی عام ) افزود: بحمدلله با توجه ویژه مدیریت محترم عامل آقای مهندس محسنی مجد، معاونین، مدیران و کارکنان پرتلاش و زحمتکش گروه، آمادگی جهت برگزاری یک مجمع عالی با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی وجود دارد.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر بیان کرد: این مجمع در سالن آزادگان واقع در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت راس ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد و با اقدامات انجام شده توسط واحد فناوری اطلاعات این امکان فراهم است تا بصورت مجازی و پخش زنده مجمع را مشاهده و دنبال کنند.

لینک ورود به سامانه مشاهده آنلاین مجمع (( اینجا ))

مجمع وبشهر1

دستور جلسه :

استماع گزارشات هیأت مدیره درخصوص عملکرد سال مالی ۱۳۹۸

استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی

تصویب صورت های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ و اتخاذ تصمیم نسبت به تخصیص و تقسیم سود

انتخاب بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت و تعیین حق الزحمه آن

تعیین روزنامه کثیرالانتشار

تعیین و تصویب پاداش و حق حضور اعضای هیأت مدیره

انتخاب اعضای هیأت مدیره

سایرموارد قابل طرح درمجمع عمومی عادی سالیانه

مجمع وبشهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها