موج
کدخبر : ۳۳۲۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332659

ذوب آهن اصفهان همچون سال های گذشته در ماه مبارک رمضان و در راستای مسئولیت های اجتماعی ، در برنامه « یک شهر ، ضیافت » سیمای اصفهان یک میلیارد ریال جهت آزادی زندانیان ، و 400 میلیون ریال جهت خانواده زندانیان نیازمند یاری رسانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان جمعه دوم خردادماه با حضور در برنامه یک شهر، ضیافت ، ضمن بیان خبر فوق گفت : این مجتمع عظیم صنعتی در عمر بیش از نیم قرنی خود همواره به مسئولیت های اجتماعی خود توجه ویژه نموده است . این شرکت در دوران دفاع مقدس به عنوان بزرگترین مجموعه کارگری کشور در آن سالها ، 14 هزار رزمنده را به جبهه اعزام نمود و 286 شهید ، 1400 جانباز و 88 آزاده را به انقلاب اسلامی تقدیم کرد .

مدیر روابط عمومی ذوب آهن با اشاره به خدمات گسترده این شرکت به جامعه ، گفت : پیش از شیوع کرونا در ایران ، بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن ، آمادگی لازم برای مقابله با این بیماری را کسب نمود و با 120 تخت در خدمت مردم منطقه قرار گرفت . خوشبختانه به تدریج تعداد بیماران کرونایی بستری در این بیمارستان رو به کاهش گذاشته که خبر بسیار خوبی است اما همچنان باید پیشگیری و رعایت مقررات بهداشتی با جدیت تمام انجام شود .

وی ضمن قدردانی از شرکت پویش بازرگان و شرکت های تابعه این مجتمع عظیم صنعتی به جهت مشارکت در این امر خیر افزود : علاوه بر خدمات بیمارستان ، گروه جهادی فولاد مردان ذوب آهن نیز در منطقه خدمات بسیاری برای مقابله با این بیماری ارائه داد وفعالیت های آموزشی وفرهنگی گسترده ای نیز صورت گرفت . همچنین حضور کارکنان روزکار این شرکت در محل کار محدود شد و ضمن غربالگری روزانه کلیه کارکنان ، تمام تجهیزات این کارخانه به صورت روزانه ضدعفونی گردید تا روند تولید متوقف نشود.

امیری در خصوص کمک های مومنانه این شرکت گفت : در کنار کمک های خیریه والفجر کارکنان ذوب آهن که با پشتوانه حقوق این کارکنان از سال 1361 آغاز به کار نموده وسال گذشته بالغ بر یک میلیارد تومان به نیازمندان کمک نمود ، 1500 سبد حمایتی نیز در این شرکت آماده شد که به افرادی که به دلیل شیوع بیماری کرونا  دچار مشکلات اقتصادی شده اند اختصاص یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها