موج
کدخبر : ۳۲۷۷۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327728

در نخستین ماه از سال جهش تولید، کارکنان بلندهمت واحدهای احیا مستقیم شهید شهبازی و نورد گرم فولاد سبا با تولید 129 هزار و 460 تن آهن اسفنجی و 127 هزار و 197 تن کلاف گرم گام موفقیت‌آمیزی در مسیر دست ‌یابی به اهداف سالانه این مجتمع برداشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، بهمن خلیلی، مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا با اعلام این خبر افزود: رکورد قبلی تولید آهن اسفنجی در این مجتمع مربوط به مردادماه سال 1398 و به میزان 128 هزار تن و رکورد پیشین تولید کلاف گرم در این خط تولید مربوط به آذرماه سال گذشته و به میزان 120 هزار و 172 بوده است.

وی ادامه داد: کسب این موفقیت‌ های ارزشمند با در نظر گرفتن حفظ سلامت همکاران در شرایط سخت شیوع بیماری کووید 19 برگ زرین دیگری بر افتخارات فولاد مبارکه اصفهان افزوده است.

خلیلی افزود: یکی از دلایل ثبت این رکوردهای درخشان همدلی و وفاق مدیریت و کارکنان مجتمع فولاد سبا در کلیۀ سطوح بوده است. از دلایل دیگری که موجب دستیابی به این موفقیت‌ها شده است می‌توان به بهره‌گیری اثربخش از کلیۀ ظرفیت‌های ایجادشده، افزایش سرعت تولید و کاهش هم‌زمانِ توقفات و خرابی‌های اضطراری با استفاده از تجارب ارزشمند تمامی کارکنان به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایۀ سازمان اشاره کرد. ضمن این‌که هماهنگی خطوط تولید، رعایت اصل مشتری‌مداری، کاهش ضایعات و حذف حداکثری تولیدات نامنطبق با سفارش نیز در ثبت این رکورد تولید، غیرقابل‌انکار است.

وی با تأکید بر این‌که انجام فعالیت‌های باقی‌ماندۀ توسعۀ فولاد سبا راه را برای رسیدن به تولید حداکثری هموار خواهد کرد، در خاتمه از زحمات کلیۀ کارکنان زحمت‌کش مجتمع فولاد سبا و فولاد مبارکه و حمایت مدیریت عالی سازمان و کلیۀ مدیریت‌هایی که پشتیبانی خطوط تولید را بر عهده داشته‌اند، تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با تلاش همۀ این عزیزان شاهد تکرار رکوردها و دستیابی به اهداف از پیش تعیین‌شدۀ سازمان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها