موج
کدخبر : ۳۱۶۳۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316326

آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا گمنام ذوب آهن اصفهان ، 12 بهمن ماه در بنای یادبود شهدای گمنام این شرکت برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری موج، با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی ایران، آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا  گمنام با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و جمعی کثیری از کارکنان ذوب آهن اصفهان ، 12 بهمن ماه در بنای یادبود شهدای گمنام این شرکت برگزار گردید.

منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت در این آیین با تأکید بر تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری، یاد و خاطره شهدای گران‌قدر را گرامی داشت و گفت : در این دهه مبارک باید مراقب باشیم با کردار و رفتار خودمان پایبندی به آرمان های امام (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری را نشان دهیم.

مدیرعامل شرکت با بیان این که وحدت کلمه از ارزش های مد نظر حضرت امام (ره) بود، افزود : جشن های دهه مبارک فجر باید عامل تقویت این ارزش در جامعه باشد.

وی، عمل به وظیفه را از دیگر ارزش های مد نظر امام(ره) دانست و تاکید کرد : ما به عنوان سربازان اقتصادی کشور باید با تولید محصول و رونق فضای کسب و کار در کشور در راه شهیدان و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها