موج
کدخبر : ۳۱۳۹۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-313993

مرحله اول کمک‌ رسانی شستا و ذوب‌آهن اصفهان به هموطنان سیل‌ زده در سیستان و بلوچستان با اعزام گروه جهادی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان ، همزمان با ارسال کاروان کمک‌ های اهدایی شستا به هموطنان سیل‌ز ده در سیستان و بلوچستان، بسیج شستا امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز در میان سیل‌زدگان را آغاز کرد.

به دنبال دستور رهبر معظم انقلاب و تأکیدات ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا، کارکنان بسیجی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و شرکت‌های تابعه، کار توزیع اقلام میان هموطنان سیل زده را با سرعت آغاز کردند.

بر اساس اعلام ستاد کمک رسانی شستا، کاروان‌های اهدایی این شرکت به مناطق آسیب‌دیده تحت عنوان کاروان همدلی و با ظرفیت حدود 100 کامیون از شرکت‌های مختلف زیرمجموعه به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند.

براساس تصمیم  ستاد کمک‌رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز برای ارسال به مراکز درمانی محل بحران را بدون درنظر گرفتن محدودیت‌های بدهی‌های قبلی، تأمین و ارسال خواهد کرد.

از ظرفیت حمل و نقل شرکت بارز ترابر و حمل و نقل آبادان برای انتقال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده بهره‌برداری خواهد شد و شرکت لوازم خانگی پارس نیز تعدادی لوازم خانگی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار خواهد داد.

* مرحله اول کمک‌ رسانی ذوب آهن به مناطق سیل زده 

 مرحله اول کمک رسانی ذوب‌آهن اصفهان به هموطنان سیل‌زده در سیستان و بلوچستان با اعزام گروه جهادی فولادمردان این شرکت آغاز شد. 

ذوب‌آهن اصفهان در راستای مسؤولیت های اجتماعی خود همچون گذشته اقدامات مختلفی را برای یاری به مردم سیل‌زده  آغاز کرده است.

در مرحله اول این امداد رسانی‌ها گروه جهادی ذوب‌آهن اصفهان با تجهیزات لازم به مناطق سیل‌زده در سیستان و بلوچستان اعزام شدند. کمیته جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی ذوب‌آهن اصفهان از شنبه 21 دی ماه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها