موج
کدخبر : ۳۰۷۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-307534

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به همراه دیگر مسئولین این شرکت ، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات راه سازی و صنایع وابسته" ایران کانمین 2019" نشست هایی با تامین کنندگان سنگ آهن جهت دست یابی به راه کارهای رفع موانع تامین این ماده مورد نیاز صنعت فولاد برگزار نمودند.

به گزارش خبرگزاری موج، در این نشست ها که زارع اشکذری عضو هیات مدیره و قائم مقام بازرگانی مدیرعامل ذوب آهن ، مهندس صالحی معاون خرید و جمعی دیگر از مسئولین این شرکت حضور داشتند ، مهندس یزدی زاده با تاکید بر حفظ و تامین منافع مشترک و متقابل ذوب آهن اصفهان و تامین کنندگان گفت : منافع شرکت های معدنی از جمله سنگ آهن و زغال سنگ و شرکت های فولادی در هم تنیده شده و از این رو تعامل بیشتر بین این شرکت ها ، منافع مشترک آنها را به صورت برد – برد تامین می کند .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با تاکید بر حفظ کرامت سازمانی شرکای تجاری و تامین کنندگان افزود : منافع استراتژیک و درازمدت هم ما در گرو حمایت از تولید داخل است و قطعاً شکوفایی اقتصادی کشور نیز از رهگذر تولید محصولات داخلی رقم خواهد خورد .

مهندس یزدی زاده با تاکید بر تامین منافع متقابل شرکت های معدنی و ذوب آهن اصفهان گفت : خوشبختانه شرکت های معدنی که سنگ آهن ذوب آهن اصفهان را تامین می کنند ، برای افزایش تعامل با این شرکت اراده و اشتیاق لازم را دارند .

وی ابراز امیدواری نمود که برگزاری نشست های مستمر بین ذوب آهن اصفهان و شرکت های معدنی ، منجر به همکاری های بلند مدت و افزایش تعامل گردد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها