موج
کدخبر : ۲۷۴۹۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274990

همزمان با اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز صورت گرفت:

همزمان با اعیاد فرخنده شعبانیه و به منظورگرامیداشت یاد و خاطره شهدا ،جانبازان و ایثارگران افتخارآفرین کشورمان ، مهندس یزدی زاده مدیرعامل، به همراه جمعی از مسئولین شرکت ، سه شنبه 20 فروردین ماه جاری ضمن حضور در بیمارستان تخصصی روانپزشکی شهید رجایی نجف آباد ، با اهداء شاخه گل ، از جانبازان سرافراز بستری در این مرکز عیادت و با تعدای از این شهیدان زنده و همچنین کادر پزشکی آن گفتگو نمودند.

به گزارش خبرگزاری موج، در این بازدید مسئولین بیمارستان خدمات ارائه شده به ایثارگران را تشریح نمودند و در ادامه نیز  تعدادی از جانبازان بستری ، ضمن تشکر از خدمات ارائه شده به بیان مشکلات و مسائل دوران جانبازی خود پرداختند .

این جانبازان سرفراز از مدیران ذوب آهن اصفهان به خاطر حضورشان تشکر نموده و خواستار توجه بیشتر همگان نسبت به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ، شهدا و ایثارگران شدند . همچنین از آنها خواستند که در جبهه صنعت با افزایش تولید و اشتغال در حد توان برای استقلال و آبادانی هر چه بیشتر کشورمان تلاش نمایند و پاسدار ارزش ها و حماسه آفرینی های شهدا ، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی باشند .

شما با آخرین توان و نهایت اخلاص از اسلام و انقلاب دفاع کردید و در اصل شهید زنده هستید

طی بازدید مذکور که به همت سرپرستی بنیاد شهید و امور شهدا و ایثارگران و روابط عمومی شرکت صورت گرفت ، مهندس یزدی زاده ضمن ابراز خشنودی از حضور در بین جانبازان عزیز، تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز ، یادآور شد : شما با آخرین توان و نهایت اخلاص از اسلام و انقلاب دفاع کردید و در اصل شهید زنده هستید. رنج های شما و پایداری خانواده هایتان هرگز فراموش نشده و در پیشگاه حق و مردم محفوظ است .

ما باید پاسدار خون شهدای سرافراز و قدردان رشادت های جانبازان پرافتخار کشورمان باشیم

وی افزود : ما خاک پای شما هستیم و وظیفه ما و افتخار همکاران ذوب آهنی است که همواره به فکر ایثارگران عزیز و ولی نعمتان خود باشیم و از این رو همه ساله مفتخر به حضور در جمع جانبازان غرورآفرین شده و برای ادامه کار و زندگی، انگیزه و روحیه می گیریم.

مدیر عامل ذوب آهن با تاکید بر ادامه شایسته راه شهدا ، جانبازان و ایثارگران گفت : امنیت نسل حاضر و جامعه و سربلندی کشورمان مدیون ایثارگری جانبازان عزیز بوده و ما به عنوان سربازان عرصه تولید و صنعت باید با کار و تلاش صادقانه در این جبهه جوابگوی خون شهدای گرانقدر و رشادت های جانبازان سرافراز باشیم و به همین دلیل همکاران ذوب آهنی در جبهه صنعت سعی می کنند با تولید بیشتر راه شهدا و ایثارگران را ادامه دهند .

مهندس یزدی زاده در آخر از تلاش مسئولین بیمارستان در جهت خدمت به جانبازان گرامی قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که ذوب آهن اصفهان  بتواند در حد توان و در چارچوب قوانین موجود در خدمت آنها باشد.

بیماران اعصاب و روان مظلوم ترین اقشار جانباز کشور هستند

دکتر حیدری رئیس بیمارستان تخصصی روانپزشکی شهید رجایی  نیز دراین دیدار ضمن خوش آمدگویی به بازدید کنندگان به شرح خدمات این مرکز پرداخته ونیازهای ضروری آن را برشمرد و بیماران اعصاب و روان را مظلوم ترین اقشار جانباز کشور دانست.

در ادامه این دیدار دکتر محمد رضا عابد روانپزشک این مرکز و محمد لیلوی مسئول روابط عمومی بیمارستان ضمن توضیحاتی ، وضعیت کلی بیمارستان و شرایط نگهداری از بیماران را  بیان نمودند و یادآور شدند : بیمارستان شهید رجایی پذیرای جانبازان ضایعه نخاعی ، قطع عضو و بیماران اعصاب و روان دوران دفاع مقدس  بوده و با توجه به شرایط سخت نگهداری از این عزیزان که بر اثر فشار و استرس دوران حضور در جبهه و به مرور زمان برای جانبازان ایجاد شده است به نگهداری و درمان آنان پرداخته و به خدمت به این عزیزان افتخار می کنند .

شایان ذکر است بیمارستان شهید رجایی از سال 1363 فعالیت خود را به عنوان مرکزی جهت مراقبت از جانبازان با آسیب های نخاعی شروع کرده و از سال 1371 به دنبال بروز اختلالات عصبی ناشی از عوارض جنگ که رزمندگان را درگیر کرده بود این مرکز اقدام به بستری نمودن جانبازان اعصاب و روان کرد . همچنین از سال 1382 از وزارت بهداشت و درمان مجوز بیمارستان تخصصی گرفته و در ابتدا با 60 تخت و سپس با 100 تخت در خدمت بیمارستان بوده و با توجه به امکانات و فضای 75000 متر مربعی در حال حاضر دارای250 تخت است.

این بیمارستان در حال حاضر بزرگترین بیمارستان غیر دولتی روانپزشکی بنیاد شهید وامور ایثارگران در سطح استان و نیز بزرگترین بیمارستان روانپزشکی بنیاد شهید در سطح کشور ( با داشتن اورژانس ، 4 بخش روانپزشکی و توانبخشی ضایعه نخاعی و مرکز توانبخشی ریه )  به شمار می رود .همچنین از بیمارستان های درجه یک استان بوده ودر اعتبار سنجی های سال 1396 دربین 50 بیمارستان جزء 10 بیمارستان برتر استان معرفی و موفق به کسب تندیس یک شده است .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها