موج

ادامه آیین تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان دوشنبه 13 و سه شنبه 14 اسنفد ماه جاری در محل سالن ورزشی 25 آبان مجموعه بزرگ نقش جهان اصفهان برگزار شد و این برنامه تا 15 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت در اولین برنامه تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان ضمن خوشامدگویی به حاضران به تشریح شرایط کلی شرکت در حال حاضر ، موفقیت ها و تولیدات جدید پرداخت و یادآور شد که با توجه به تاکیدات مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت سعی بر اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری برای خانواده های ذوب آهن است و احیای جشن تجلیل از دانش پژوهان ممتاز نیز در همین زمینه است .

وی در ادامه از همکاری ،تلاش و حمایت های کارکنان شرکت در جهت تحقق اهداف و برنامه های ذوب آهن تشکر کرد و با یادآوری یاد و نام 286 شهید ذوب آهن که در طی سال های دفاع مقدس به شهادت رسیده اند و همچنین یادآوری خاطرات 350 نفر از کارکنان شرکت که طی 50 سال فعالیت آن در حوادث مختلف کاری جان خود را از دست داده اند برای آنان طلب مغفرت و علو درجات نمود و از همگان خواست که همواره نام آنان را زنده نگه داشته و قدردان آنان باشیم .

در ادامه این مراسم ضمن اجرای مسابقه هنری بین حاضران به مسن ترین مادربزرگ و پدربزرگ حاضر در مراسم و کم سن ترین نوزاد حاضر در مراسم جوایزی اهدا شد.

در حاشیه مراسم تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن با چند نفر از همکاران و میهمانان مراسم گفتگو داشته ایم .

حسین نورمحمدی شاغل در فولادسازی با 13 سال سابقه کار و پدر سه دانش آموز ممتاز به تحلیل برنامه های مراسم پرداخت و گفت : مجری مراسم آقای روشن پژوه برای بچه ها خیلی خوب ایفای نقش می کرد ولی برای ما بزرگترها کمتر موثر بود . وی در مورد خواننده مراسم آقای آسرایی نیز نظر مشابهی داشت و بر تنظیم صوت کنسرت تاکید داشت . وی از تمام همکاران و دست اندرکاران اجرای این مراسم صمیمانه تشکر کرده و یادآور شد که من شخصا" از مشکلات و سختی های اجرای برنامه های هنری و چگونگی جلب رضایت اقشار مختلف آگاهم .

حسین نورمحمدی در پایان مصاحبه خود تاکید کرد که از هفته نامه آتشکار می خواهم که پیام تشکر من و همکارانم از مسئولین شرکت  را به خاطر سیاست های جدید و بابت توجهاتی که به وضعیت کارکنان و زحمتکشان ذوب آهن دارد اعلام کند .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها