English

کمال خرازی در دیدار اعضای ارشد دفتر سیاسی حماس و جهاد اسلامی؛

طوفان الاقصی آثار عمیقی را بر توازن قوا در منطقه بر جای خواهد گذاشت

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به اینکه عملیات طوفان الاقصی معادلات حاکم بر منطقه را تغییر داده، ابراز داشت: این عملیات آثار عمیقی را بر توازن قوا در منطقه خاورمیانه بر جای خواهد گذاشت.

طوفان الاقصی آثار عمیقی را بر توازن قوا در منطقه بر جای خواهد گذاشت
به گزارش خبرگزاری موج

، اسامه بن حمدان و علی ابو شاهین، اعضای ارشد دفتر سیاسی حماس و جهاد اسلامی در ملاقات با سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی به تشریح آخرین وضعیت میدانی در غزه و همینطور مسیر پیش روی مقاومت فلسطین پرداختند.

در این نشست رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ، ضمن تاکید بر مقاومت به عنوان تنها گزینه ممکن برای تحقق اهداف ملت فلسطین، از «مقاومت بی‌نظیر و تاریخی ملت فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم نامشروع، اشغالگر، آپارتاید و نسل‌کش اسراییل که دل هر صاحب وجدانی را به درد می‌آورد»، تجلیل به عمل آورد و ایستادگی مردم غزه در برابر متجاوزین را برخاسته از ایمان و انگیزه آنان به مبارزه در راه تحقق حقوق قانونی فلسطین دانست.

خرازی، پیروزی مقاومت را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه قطعی خواند و گفت: راهبرد جمهوری اسلامی در حمایت از اعضای محور مقاومت، کمک به آنان در احراز قدرت و کسب توانمندی‌های لازم برای دفاع از حقوق خود، بدون وابستگی به جمهوری اسلامی است، به طوری که استقلال نیروهای مقاومت در تصمیمات سیاسی و نظامی، براساس شرایط محیطی خویش، سر توسعه و پیشرفت محور مقاومت است.

وی تاکید کرد که عملیات طوفان الاقصی معادلات حاکم بر منطقه را تغییر داده است و آثار عمیقی را بر توازن قوا در منطقه خاورمیانه بر جای خواهد گذاشت.

نمایندگان ارشد مقاومت فلسطینی نیز در این ملاقات با قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران، بر عزم نیروهای مقاومت و مردم فلسطین برای ادامه مبارزه و کسب پیروزی تا تحقق اهداف نظامی و سیاسی خود در سایه وحدت ملت فلسطین برای آزادسازی اراضی اشغالی تاکید کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه