English

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

رزمایش دریایی مشترک ایران با روسیه و چین برگزار می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوی اسلامی ایران گفت: رزمایش دریایی مشترک با کشورهای روسیه و چین با هدف تأمین امنیت منطقه پایان سال برگزار می شود.

رزمایش دریایی مشترک ایران با روسیه و چین برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری موج

، امیر دریادار شهرام ایرانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندهان مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی و آمادگاه شمال کشور در منجیل اظهار کرد: در رزمایش دریایی مشترک ایران با روسیه و چین که تا پایان سال برگزار می‌شود، از دیگر کشورها هم دعوت شده است تا در این رزمایش شرکت کنند.

وی مهم‌ترین راهبرد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در شرایط حاضر حفظ و حراست از منافع و منابع اقتصادی نظام اسلامی و مردم دانست و افزود: این رزمایش با هدف تأمین امنیت منطقه و منافع مشترک اجرا می‌شود.

امیر دریادار ایرانی ادامه داد: ما با همراهی کشتی‌های ایران در دریا، از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حراست و برای تأمین امنیت و ایمنی به کشورهایی که نیاز به حمایت دارند کمک می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین گفت: با پشتیبانی‌های وزارت دفاع و نیروهای مسلح، تا پایان امسال الحاق چند کشتی به ناوگان نیروی دریایی پیش بینی شده است.

در این مراسم، دریادار دوم تکاور دریایی ستاد گودرز بهرامی فرمانده سابق آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل هم با اشاره به تلاش ۱۰ ساله برای پیشرفت و توسعه برنامه‌های نرم افزاری و سخت افزاری در این مرکز، از آمادگی همه نیروهای این پایگاه خبر داد.

در پایان این مراسم، با قدردانی از زحمات دریادار دوم ستاد گودرز بهرامی، ناخدایکم تکاور ستاد محمدرضا کیانی به عنوان فرمانده جدید مرکز آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل معرفی شد.

همچنین با قدردانی از زحمات ناخدایکم آماد ستاد فرهاد فکوری، ناخدایکم ستاد عبدالحسین بدری به عنوان فرمانده جدید آمادگاه ناوگان شمال معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه