English

معاون رئیس جمهور:

هفت هزار واحد راکد کشور به چرخه تولید بازگشت

معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز داشت: در دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۷ هزار واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند.

هفت هزار واحد راکد کشور به چرخه تولید بازگشت
به گزارش خبرگزاری موج

، سید محمد حسینی در بازدید از واحدهای اقتصادی استان بوشهر با اشاره به اهمیت راه‌اندازی بخش احیا واحدهای راکد اقتصادی در نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش احیا واحدهای راکد به هفت هزار واحد رسیده و این واحدهای تولیدی در کشور که به دلیل مشکلات مدیریتی و نقدینگی راکد شده بودند یکی پس از دیگری احیا شده و به چرخه تولید برگشته‌اند.

وی با بیان اینکه کشور ما در جنگ اقتصادی نیز قرار دارد، گفت: منابع کشور به گونه‌ای است بر همه این توطئه‌ها غلبه خواهیم کرد و دشمنان نمی‌توانند به اهداف خود دست یابند اما می‌طلبد که همه با هم متحد باشند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور یادآور شد: در ابتدای انقلاب اسلامی که یک حرکت مردمی بود امام فرمودند که مردم باید در همه مسائل در صحنه باشند و این جمهوری اسلامی یک موضوع صوری و نمایشی نیست.

حسینی بیان با بیان اینکه در جمهوری اسلامی، جمهوری و مردم سالاری به معنای واقعی وجود دارد و مردم نقش اصلی را ایفا می‌کنند و مسئولان نیز تلاش کرده‌اند که انتخابات به بهترین وجه برگزار شد، گفت: در نظام اسلامی مردم سالاری واقعی وجود دارد که البته موازین شرعی جمهوریت و اسلامیت نیز در کنار آن وجود دارد و رهبری از هر دو صیانت و مراقبت می‌کند.

وی بیان کرد: آنچه تاکنون در انتخابات جمهوری اسلامی ایران مهم بوده نظر و خواست مردم بوده است و در آینده نیز همین گونه خواهد بود و این باعث دلگرمی مردم است و اگر دولت و رئیس جمهوری انتخاب شود که کم کاری داشته انتخاب خود مردم بوده است و اگر انتخاب احسن و نیکو انجام شود نتایج آن در عرصه‌ها و مسائل مختلف به خود مردم بر خواهد گشت.

حسینی در ادامه با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در کشور از ساختار مهم و جایگاه رفیعی برخوردار است گفت: برخلاف برخی کشورها که رئیس جمهور می‌تواند مجلس را منحل و یا مصوبات آن را وتو کند در جمهوری اسلامی برای قوه مقننه جایگاه رفیع و ساختار مهمی در نظر گرفته شده و مجلس در کشور ما یکی از پرکارترین مجالس جهان است و بیشترین نقش را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه