English

فرمانده پدافند هوایی ارتش:

با ورود بدون مجوز هر پرنده‌ای به مرزهای هوایی برخورد قاطع می‌کنیم

فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی ارتش با بیان اینکه توسعه تجهیزات پدافندی در سیادت مرزهای هوایی کشورمان نقش خطیری دارد، گفت: در همین راستا با تکیه بر توانمندی داخلی و بومی سازی تجهیزات و تسلیحات موجود بازدارندگی دفاعی را به حداکثر رسانده ایم.

با ورود بدون مجوز هر پرنده‌ای به مرزهای هوایی برخورد قاطع می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ دوم علی حدادی سامانی فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی ارتش در بازدید سرزده از گروه های تابعه این منطقه پدافندی، گفت:  امروز برتری و جایگاه ارزشمند پدافند هوایی ارتش در عرصه بین‌المللی مرهون انسجام، وحدت و یکپارچگی هموطنان عزیزمان در گوشه گوشه ایران پهناور است.

سرتیپ دوم حدادی سامانی، تاکید کرد: توسعه تجهیزات پدافندی در سیادت از مرزهای هوایی کشورمان بسیار نقش خطیری دارد و در همین راستا با تکیه بر توانمندی داخلی و بومی سازی تجهیزات و تسلیحات موجود بازدارندگی دفاعی و توان دفاعی را به حداکثر رسانده ایم.

فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی ارتش، افزود: مجموعه پدافند هوایی ارتش همگام با تهدیدات احتمالی و رجز خوانی پوچ دشمنان، توانایی دفاع هوشمند خود را به بالاترین سطح رسانده و با ورود بدون مجوز هر پرنده ای به مرزهای هوایی کشورمان برخوردی قاطع و جبران ناپذیر خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه